w

Siedem pojazdów spłonęło w pożarze warsztatu w Kostomłotach Drugich. Do akcji przystąpiło 10 zastępów straży pożarnej (i.pl)

W Kostomłotach Drugich (pow. kielecki) doszło do pożaru warsztatu, w wyniku którego spaleniu uległo siedem samochodów. Do walki z żywiołem oddelegowano aż dziesięć zastępów straży pożarnej.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 5:00 w Kostomłotach Drugich. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze, który wybuchł w warsztacie przy ulicy Kieleckiej. Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili, że płonie hala lakierni, a wraz z nią trzy pojazdy – dwie osobówki i dostawczak.

W akcji gaśniczej udział wzięło 41 strażaków, działając w 10 zastępach. Kiedy płomienie zostały opanowane, okazało się, że wewnątrz hali znajdują się jeszcze cztery inne samochody osobowe. Działania strażaków trwały do godziny 7:00. Na szczęście w pożarze nie ucierpiała żadna osoba.

Jak podała mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, podczas oględzin biegli wykluczyli celowe podłożenie pożaru. Przedstawiciele straży i policji informują, że prawdopodobną przyczyną mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej jednego z pojazdów, które znajdowały się wewnątrz hali. Dochodzenie nadal jest w toku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Grupa rosyjskich hakerów atakuje polskie strony internetowe, w tym Pekao, BNP Paribas oraz Giełdę Papierów Wartościowych (i.pl)

5000 zł mandatu dla kierowcy-recydywisty, który przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km/h (gazetawroclawska.pl)