w

Izrael zagra na stadionach ŁKS-u i Widzewa. Kibice są oburzeni tą decyzją (www.goal.pl)

Pojawiły się informacje, że Maccabi Hajfa i Hapoel Beer Szewa planują rozegrać swoje domowe mecze w eliminacjach do Ligi Konferencji na łódzkich stadionach ŁKS-u i Widzewa. Oba polskie kluby odcięły się od decyzji postanowionej przez władze miasta.

Z powodu trwającej wojny z Palestyną kluby izraelskie nie mogą grać meczów w pucharach europejskich w swoim kraju. Z racji tego Maccabi Hajfa ma zagrać na stadionie ŁKS-u Łódź, a Hapoel Beer Szewa na stadionie Widzewa Łódź.

Decyzja ta spotkała się z ostrą krytyką kibiców, którzy oczekują, że Izrael będzie traktowany podobnie jak Rosja, gdy ta zaatakowała Ukrainę. W związku z sytuacją ŁKS i Widzew odcinają się od decyzji władz miasta, przekazując odpowiedzialność za stadiony na operatorów obiektów sportowych.

W rezultacie zarówno ŁKS, jak i Widzew, zrzuciły odpowiedzialność na Miejską Arenę Kultury i Sportu, tym samym unikając bezpośredniego zaangażowania w organizację meczów klubów izraelskich.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wyniki najnowszego sondażu o wpuszczaniu migrantów z Białorusi do Polski (wydarzenia.interia.pl)

Nielegalni migranci próbowali wjechać do Polski. Ukryli się pod warstwą kruszywa w pociągu towarowym (www.rmf24.pl)