w

DobrzeDobrze SuperSuper ŹleŹle SłaboSłabo LOLLOL TragediaTragedia OMGOMG

Ojciec dokonał samosądu na 15-latku, który pobił mu syna (opole.eska.pl)

W miejscowości Grodków ojciec zaatakował 15-latka, któremu postanowił dać nauczkę za pobicie jego syna. W rezultacie będzie musiał odpowiedzieć teraz za uszkodzenie ciała. Ojca popierają okoliczni mieszkańcy i internauci, którzy zastanawiają się nawet nad zorganizowaniem dla niego zbiórki na prawnika.

Do dramatycznej sytuacji doszło przed Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, gdzie ojciec pobitego chłopca postanowił na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość na oprawcy. Dopadł go przed budynkiem szkoły, od razu wdając się z nim w bójkę. Działania rozwścieczonego ojca przerwała wicedyrektorka.

W sieci pojawiło się nagranie, które zarejestrowało całe zajście. Ojciec podszedł do sprawcy i po kilku słowach uderzył go w twarz. Chłopak upadł, ale gdy chwilę potem się podniósł, ojciec zaczął żądać od niego przeprosin. Doszło do szarpaniny, w wyniku której chłopak ponownie upadł i otrzymał kolejne ciosy w głowę. Na koniec ojciec przycisnął go kolanem do ziemi. W tym momencie nadeszła wicedyrektorka, przerywając zajście.

Sprawa została zgłoszona na policję oraz do kuratorium oświaty przez dyrekcję szkoły. Policja ustaliła uczestników i świadków zajścia i teraz prowadzi śledztwo w sprawie uszkodzenia ciała.

Pobity 15-latek nie jest uczniem szkoły w Grodkowie.

Mieszkańcy miasta popierają działania ojca, chwaląc go za jego postawę i obronę swojego dziecka. W związku z tym internauci nawołują do wsparcia dla ojca, zaznaczając, że w szkołach utrzymuje się terroryzm silniejszych w stosunku do słabszych. Pojawił się nawet pomysł stworzenia zbiórki funduszy, aby zgromadzić środki na adwokata.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

525 komentarzy

 1. Znęcali się nad jego dzieckiem, pobili go, dobrze zrobił, gdybym miał swoje, sam bym tak zrobił, dzisiaj 15latki to wyrośnięte konie, które myślą że wszystko mogą, a pyskate to bo myślą że nic im się nie stanie bo są nieletni i mogą wszystko, dostanie liścia i nagle jest w innym świecie, tym realnym a nie wykreowanym napinką z neta.

 2. Nnie ma bijatyk nigdzie ojców starych młodych i wogule mieszkańcy sobie mogą chcieć jak z jednej strony debili to i zdrugiej młodych starych i ojców nie ma bijatyk nie ma chwalenia i nie ma przemocy bo ja sobie kurwa chce w Polsce ani przez policję ochronę ani kurwa zwykłych ludzi obcojebcow chcieć to se możecie wysrać się wszyscy tyle proste myślę i debilizmu niech płaci za uszczerbek na zdrowiu głupota przejdzie wszystkim

 3. Chyba wszystko w porządku.
  Działanie wymiaru sprawiedliwości w naszym kraju jest jakie jest. Więc jakoś się nie dziwię, że do tego doszło.
  Pewnie jeszcze młody chodził i mu się wyśmiewał w twarz.
  Czasami argument siły to najlepszy argument.

 4. No i dobrze… skoro szkoła ma “wyebane”, policja ma “wyebane”, rodzice gówniarza mają “wyebane” trzeba brać sprawy w swoje ręce. Najduch na drugi raz się zastanowi zanim kogoś skrzywdzi… lekcja na całe życie… za kimś nieporadnym może stać większy od nas cwaniak.

 5. Czytałem gdzieś że syn tego pana ukradł e-papierosa i za to dostał liscia. A później jaka tata bił to wołał Panią dyrektor. Do tego ojciec słychać że patol. Rozumiem że jest zdenerwowany bo jego syn został poniżony ale wyzwiska typu coś Ci się pojebało albo cw3lu to trochę nie na miejscu. Jak już go tak poniosło to mógł mu też wypłacić liscia i tyle.

 6. “Policja prowadzi śledztwo w sprawie uszkodzenia ciała”. A, kur., w sprawie pobicia 15-latka (syna tego ojca) — to już nieeee?????!!!!!…
  Ta policja to się niczego kur. nie nauczy, mimo tylu tragedii. Statystyki są przerażające : tylu nastolatków popelnia samobójstwa, albo dokonuje zabójstw innych nastolatków (przykładem jest zabójstwo 16-letniego Eryka w Zamościu — przy współudziale trojga innych nastolatków). A Policja nadal, k., broni nastolatków atakujących innych nastolatków… Kur., Ja pier…. . Ile jeszcze, k., musi zginąć dzieci, zanim polska Policja zacznie postępować zgodnie ze swoją misją (?)…

 7. Ciekawe co zrobiła ta “dyrektorka” w związku z pobiciem tego 15-latka (?).
  Czy zachowała się jak człowiek (o to do tego jeszcze jak kobieta, która z zasady ma instynkt macierzyński i normalnym i oczywistym by było, gdyby coś uczyniła w obronie 15-latka), czy raczej zachowała się jak suka…🤔

 8. Niesamowitą euforię poczułem gdy czytałem ten artykuł do momentu w którym pojawiła się wicedyrektorka. Brzydzę się przemocą ale to co gówniarze odpierdalają o czym na szczęście jest głośno ostatnio, to aż woła o pomstę do nieba. Szacun. Mówcie gdzie wpłacać hajs a przeleje 1/3 swojej pensji dla prawnika

 9. Ale wy załośni jesteście dzieci zawsze walczyły na podwórku powinien go zapisać na sztuki walki (w moim przypadku pomogło 😀 )to by zrobił z syna mężczyznę a tak nigdy nie wyjdzie z mydlanej banki a gdyby mojego syna pobił czyiś rodzic to bym go złamał w pół a wy mu gratulujecie XDD

 10. Ojciec bardzo dobrze zrobił, powinno być to dozwolone przez prawo i społecznie akceptowalne, na pewno w szkołach i w drodze do nich zrobiłoby się bezpieczniej dla dzieci 🙂 które idą się tam uczyć a nie znęcać nad słabszymi. Gówniaki zaczynają być bezkarne, te bardziej kute na 4 łapy nawet w domach zaczynają wykorzystywać to, że prawo jest po ich stronie i rodzice tak na prawdę mają związane ręce

  • Cecylia Mielniczuk Myślę że trochę inne wrażenie byś miała jakbyś doświadczyła czym jest przemoc rówieśników. Ja doświadczałem, miałem z tym dużo problemów i nie mogłem nic poradzić i nikt nie pomagał. Agresja była niczym nie prowokowana i znikąd, a ja nie mogłem się nawet bronić.
   15 lat to już nie takie dziecko, jest świadome tego co robi, i jeśli taki 15 latek znęca się nad rówieśnikami, a adolescenci potrafią być naprawdę okrutni i to znęcanie się potrafi isc daleko, osobiście uważam że dostał to na co zasłużył. A rodzice pretensje to mogą meic jedynie do siebie jak nie potrafili wychować człowieka tylko chłopaka który gnoi innych. Ta bezkarność która powoli zaczyna się powiększać w naszych dzisiejszych czasach do niczego dobrego nie prowadzi.

   Osoba która się wyżywa na słabszych jest nietykalna i nawet jak się chce pomóc to nie ma jak, więc taka osoba prześladowana albo da radę i młode lata przeżyje w strachu co będzie odchorowywac na dorosłość albo nie wytrzyma i się zabije, a prześladowca bezkarny i tknąć nie można bo to dziecko.
   15 latek to już nie dziecko i potrafi wyrządzic duże krzywdy rówieśnikom. Ojca może poniosło. Ale w takich sytuacjach naprawdę nie ma żadnego normalnego wyjścia żeby prześladowca został ukarany jak dokonać samosądu, dlatego nie oceniam tego pana i rozumiem

  • Łukasz Momot wszystko rozumiem. I za takiego młodzieniaszka powinni wziąć się rodzice. Bo jeżeli rodzice nie wychowają swojego dzieciaka, od maleńkości, to i taki obcy ojciec nic nie pomoże, tylko biedy sobie może narobić. Wiem, na czym polega znęcanie się nad słabszymi, oj, wiem. Wcale nie trzeba mi mówić. Nauczyciele też znają temat i nic z tym nie robią.

  • Cecylia Mielniczuk w moim przypadku nauczyciele się starali. Naprawdę starali tyleże sami nie wiele mogą. W naszych czasach na dzieci się chucha, rodzice się oburzają słysząc jakąkolwiek uwagę czy krytykę do ich dzieci.
   Oczywiście, rodzice powinni się wziąć sami za swoje dziecko, ale co w sytuacji gdy tego nie robią, i taki 15 latek znęca się, poniża, bije inne dziecko. Jeśli jego rodzice się tym nie interesują i na to pozwalają, co można zrobić ?
   Nauczyciel co najwyżej porozmawia, rozmowa nic nie pomoże, można wezwać policje w ekstremalnym przypadku, a i to potrafi nic nie dać bo policjant porozmawia sobie i pojedzie. Byłem świadkiem i tego.
   Osobicie uważam że powinno się często stosowac jakieś zawieszenia czy inne kary nakladac. Jasne nie odrazu pobić czy zabić, ale ewidentnie coś trzeba w tym temscie zrobić bo cierpią na tym niewinne dzieciaki i tak naprawdę nawet my, dorośli, nie wiele możemy na to poradzić.

  • Martyna Linda Krystowska nie dokonałby samosądu bo ja poświęcam swojemu dziecku, czas uczę go,szacunku do ludzi, manier i dobrego zachowania, ewentualnie jak już nie ma wyjścia to wyjść 1:1 na rękawice rozwiązać honorowo problem. A założę się ze ten sprawca który skrzywdził yego chlopaka poprostu był wychowany beż dobrego przykładu, bez stresowe wychowanie🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ itd itd