w

W okolicach Morawicy (woj. świętokrzyskie) pacjent uciekł z zakładu psychiatrycznego. Po drodze ranił dwóch salowych (i.pl)

Według mł. asp. Małgorzaty Perkowskiej-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, pacjent uciekł ze szpitala psychiatrycznego w woj. świętokrzyskim i zranił dwóch pracowników zakładu. Jednak został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.

Świętokrzyskie media poinformowały, że w okolicach Morawicy (woj. świętokrzyskie) trwa obława na niebezpiecznego uciekiniera z tamtejszego szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna znajduje się pod wpływem silnych środków odurzających i prawdopodobnie ma przy sobie nóż. Poszukiwany to 21-letni mężczyzna; szczupła budowa ciała i wzrost 175-180 cm. Ma na sobie czerwoną koszulkę i ciemne, krótkie spodenki. Policja apeluje o zachowanie szczególnych środków bezpieczeństwa i kontakt pod nr 112.

Podejrzany już trafił z powrotem do zakładu psychiatrycznego

Jak poinformowała mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach, dnia 24 lipca, w poniedziałek, 21-letni pacjent, mieszkaniec powiatu buskiego, ranił dwóch salowych, po czym uciekł z zakładu psychiatrycznego. Po interwencji policji w efekcie został schwytany przez patrol i ponownie osadzony w szpitalu psychiatrycznym. Natomiast lekko rannym mężczyznom udzielono pomocy przedmedycznej.

Dla przypomnienia; kilka lat temu ten sam pacjent wtargnął na dach budynku szpitala w Morawicy, gdzie groził samobójstwem i agresywnie zachowywał się wobec strażaków i policjantów, którzy przybyli na miejsce. Mężczyzna miał wówczas butlę gazową i siekierę, którymi rzucał w kierunku interweniujących funkcjonariuszy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

8 komentarzy

  1. Gość sobie wyszedł o tak z budynku (jakby nie było jakichkolwiek zabezpieczeń fizycznych), w dodatku już kilka lat temu wszedł na dach budynku z butlą gazową i siekierą. Nikt z osób obsługujących szpital nie zauważył, że ktoś w ogóle wchodzi na teren szpitala z siekierą i butlą, a następnie kieruje się do wyjścia na dach? xD

Wczorajsze burze połamały drzewa i zalały piwnice. 29 interwencji strażaków w woj. lubelskim i okolicach (kurierlubelski.pl)

Okropny wypadek drogowy w centrum Leszna. 19-latek rozbił się na drzewie, pięć osób jest rannych (i.pl)