w

Mariusz Błaszczak omawia kryzys na granicy i zapewnia, że PiS troszczy się o bezpieczeństwo kraju (i.pl)

W nowym spocie PiS omówiono kryzys na granicy. Szef MON Mariusz Błaszczak zaznaczył, że PiS troszczy się o bezpieczeństwo.

Dwa lata temu Polska stała się celem ataku hybrydowego, który kierowany jest przez reżimy Putina i Łukaszenki. Cel tego ataku jest bardzo wyraźny – destabilizacja kraju. Błaszczak podkreślił w spocie wyborczym, że rząd PiS konsekwentnie dba o granice Polski. Minister obrony przypomniał o budowie bariery zatrzymującej nielegalnych migrantów i dodał, że Wojsko Polskie, Straż Graniczna oraz policjanci bronią granicy, narażając się na niebezpieczeństwo i krytykę. Z tego względu zasługują na wyrazy wdzięczności i szacunku za swoje poświęcenie.

Błaszczak oznajmił, że dziś granica Polski jest bezpieczna, jednak skrytykował działania opozycji z wcześniejszego okresu. Opozycja urządzała rajdy, obrażała funkcjonariuszy i wspierała migrantów. Przytoczył również przykłady wypowiedzi Frasyniuka i Tuska. Frasyniuk nazwał funkcjonariuszy „śmieciami”, a Tusk przekonywał, że „migranci to biedni ludzie szukający swojego miejsca”.

Błaszczak przypomniał także o zapowiedziach opozycji dotyczących likwidacji zapory granicznej i zapewnił, że rząd na to nie pozwoli, jeśli opozycja wróci do władzy.

W kampanii Zjednoczonej Prawicy głównym tematem jest bezpieczeństwo. Podkreśla to hasło stworzone przez Kaczyńskiego, które brzmi „Bezpieczna przyszłość Polaków”. Temat bezpieczeństwa związany jest również z nadchodzącym referendum w październiku, gdzie Polacy będą głosować za lub przeciw likwidacji granicznej bariery z Białorusią.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Krakowscy policjanci w pościgu za kierowcą, który ukrył w zaroślach samochód z marihuaną (gazetakrakowska.pl)

Grupa rosyjskich hakerów atakuje polskie strony internetowe, w tym Pekao, BNP Paribas oraz Giełdę Papierów Wartościowych (i.pl)