w

LOLLOL

Nieznany sprawca ukradł policjantom radiowóz w centrum Szczecina (gs24.pl)

Policjanci w Szczecinie, będąc w trakcie rutynowej kontroli drogowej, byli świadkami niecodziennej sytuacji na ulicach miasta. Podczas przeprowadzania kontroli jednego z pojazdów do radiowozu wszedł nieznany sprawca, a następnie odjechał. Funkcjonariusze natychmiast podjęli poszukiwania złodzieja.

Do nietypowego zdarzenia doszło 29 września w godzinach porannych podczas kontroli drogowej w centrum Szczecina. Jak relacjonuje kom. Anna Gembala, oficer prasowa z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, podczas porannej kontroli pojazdu do policyjnego radiowozu włamał się nieznany osobnik, który postanowił na krótki czas „pożyczyć” sobie pojazd służbowy.

Jak dodaje kom. Anna Gembala, funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działań i po krótkich poszukiwaniach odnaleźli radiowóz, ale nikogo nie było w środku. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że sprawca porzucił pojazd i wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej, ponownie odjeżdżając z miejsca zdarzenia.

Ostatecznie, w wyniku sprawnych działań policyjnych złodziej radiowozu został zatrzymany. Okazał się nim 27-letni mężczyzna, który został już doprowadzony przed oblicze prokuratury. Obecnie policja pod nadzorem prokuratora prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

14 komentarzy

„Afera toaletowa” w poznańskiej podstawówce. Rodzice uczniów są oburzeni decyzją dyrekcji szkoły (kobieta.wp.pl)

Kontrola drogowa ciężarówek sprowadziła na kierowców lawinę mandatów w Lubuskiem (gazetalubuska.pl)