w

Zderzenie dwóch samochodów w pobliżu Woli-Chojnaty. Trzy osoby nie żyją, dwie są ciężko ranne (i.pl)

W środę rano w miejscowości Wola-Chojnata doszło do zderzenia dwóch osobówek, którymi łącznie podróżowało siedem osób. W wyniku wypadku śmierć poniosły trzy osoby, a dwie są hospitalizowane – ich stan jest ciężki. Pracujący na miejscu policjanci na czas oględzin zablokowali ruch na drodze, kierując pojazdy na tymczasowe objazdy.

Śmiertelna tragedia miała miejsce 30 sierpnia na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola-Chojnata (gm. Biała Rawska, pow. rawski). Po godzinie 10:00 dyżurny odebrał zgłoszenie, że samochód osobowy marki BMW, w którym podróżowało pięć osób, zderzył się z pojazdem marki Fiat Ducato.

Jak informuje asp. Agata Krawczyk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, z powodu wypadku zginął 42-letni kierowca BMW i dwóch pasażerów w wieku 16 i 19 lat. Medycy pogotowia podjęli próby resuscytacji ofiar wypadku, niestety nie przyniosły one efektów. Ostatecznie stwierdzono trzy zgony na miejscu zdarzenia. Pozostała dwójka pasażerów BMW została przewieziona do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Wszystkie osoby z BMW to obywatele Ukrainy.

Fiatem Ducato podróżowało dwóch mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy po przybyciu policji zostali poddani badaniu trzeźwości. Alkomat wykazał, że w momencie wypadku zarówno 42-letni kierowca, jak i jego pasażer, byli trzeźwi.

Ustalaniem szczegółów i wyjaśnianiem przyczyny zdarzenia zajmują się funkcjonariusze policji. Ponadto, na czas oględzin miejsca wypadku mundurowi zablokowali ruch na drodze, wyznaczając dla kierowców tymczasowe objazdy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Przewodniczący PKW oskarża Jacka Czaputowicza o publiczne szerzenie dezinformacji (i.pl)

Sąd administracyjny w Warszawie wstrzymuje postępowanie w sprawie kopalni Turów (gazetawroclawska.pl)