w

Zaginął Dominik Bogdanowicz, triathlonista z Polski. Ostatni raz widziano go w Austrii (wiadomosci.onet.pl)

Niepokojące wieści dotarły z Austrii, gdzie zaginął triathlonista z Polski, Dominik Bogdanowicz. Sportowiec zniknął 11 lutego i od tego czasu nie skontaktował się z rodziną. Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania zaginionego i apelują do społeczeństwa o pomoc w działaniach.

28-letni triathlonista z Polski, Dominik Bogdanowicz z Woli, wyjechał do Austrii, gdzie ostatni raz skontaktował się z rodziną 11 lutego. Ze względu na fakt, że od tego momentu kontakt ze sportowcem się urwał, 19 lutego zgłoszono jego zaginięcie. Jak podała rodzina, w poniedziałek miał wrócić do pracy po urlopie, lecz nigdy się w niej nie pojawił.

Dominik Bogdanowicz ma 28 lat, 183 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i ciemne, krótkie włosy. Ma też znak szczególny na czole w postaci centymetrowej blizny. W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w odzież sportową.

W poprzednim sezonie triathlonista z Warszawy brał udział w mistrzostwach świata Ironman w Lahti, gdzie zajął 77. miejsce.

Policja apeluje o wszelkie informacje na temat jego pobytu. Osoby, które mają jakieś informacje, jakie mogłyby pomóc w odnalezieniu Dominika Bogdanowicza, proszone są o kontakt z policją pod numerem tel. (47) 72394 50 lub 112. Można też zdecydować się na kontakt mejlowy pod adresem: [email protected].

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Słynny kundelek Rysio znalazł nowy dom. Wcześniej pies przeżył sześć dni na wyspie na rwącej rzece (swiatzwierzat.pl)

Pijana 24-latka podróżowała autem z 5-letnią córką. Miała prawie 2,5 promila alkoholu (gazetawroclawska.pl)