w

Pijana 24-latka podróżowała autem z 5-letnią córką. Miała prawie 2,5 promila alkoholu (gazetawroclawska.pl)

W dniu 20 lutego mieszkanka okolic Strzelina została zatrzymana przez policję za prowadzenie swojego Renault, będąc pod wpływem alkoholu. Podczas badania alkomatem zarejestrowano u niej 2,4 promila w wydychanym powietrzu. Ponadto, kobieta podróżowała z 5-letnią córką, która została przekazana pod opiekę ojca.

We wtorek policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy na DK39 w Strzelinie, który niebezpiecznie poruszał się swoim pojazdem. Na miejsce skierowano patrol policyjny, który namierzył samochód osobowy marki Renault na jednej z dróg powiatowych.

Po otworzeniu drzwi kierowcy policjanci od razu wyczuli woń alkoholu. Okazało się, że za kierownicą siedzi 24-letnia mieszkanka okolic Strzelina. Badanie wykazało, że miała 2,4 promila alkoholu w organizmie. Wraz z nietrzeźwą matką podróżowała 5-letnia córeczka, która została przekazana pod opiekę ojca. 24-latkę zatrzymano do wytrzeźwienia.

Policjanci ostrzegają przed niebezpieczeństwem jazdy po alkoholu dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelują też o reakcję społeczeństwa na podejrzenia nietrzeźwych kierowców oraz informowanie służb o takich sytuacjach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Zaginął Dominik Bogdanowicz, triathlonista z Polski. Ostatni raz widziano go w Austrii (wiadomosci.onet.pl)

Odnowiona bamberka ze studzienką wróciła na Stary Rynek w Poznaniu (www.whitemad.pl)