w

Wściekli plażowicze chcieli dokonać samosądu na piątce osób na kąpielisku w Bytomiu. Policjanci musieli użyć gazu (i.pl)

W mediach społecznościowych pojawiło się szokujące nagranie. Okropne sceny miały miejsce na kąpielisku w Bytomiu. A plażowicze niemal dokonali samosądu!

W sobotę, 15 lipca, do ohydnej sytuacji doszło na basenie miejskim w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. W mediach społecznościowych pojawiły się filmiki, na których wyraźnie widać jak przebywający na basenie ludzie próbowali dokonać samosądu na mężczyznach podejrzanych o niedozwolone zachowania wobec nieletnich.

Do akcji wkroczyli funkcjonariusze bytomskiej policji. Mimo zatrzymania podejrzanych osób, osoby na basenie nadal próbowały wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Z informacji przekazanych przez świadków wynika, że policjanci zmuszeni byli użyć gazu, żeby uspokoić rozwścieczoną grupę.

Świadkowie podają również, że grupę podejrzanych o pedofilię tworzyło pięć osób, a jednej z nich udało się uciec. Okropne zachowanie mężczyzn zdecydowanie nie spodobało się wielu osobom przebywającym na kąpielisku.

Ochroniarze usunęli mężczyzn z basenu i zawiadomili policję

Ochrona, która zajmuje się pilnowaniem porządku i bezpieczeństwa na kąpielisku w Parku Miejskim, przyjęła dwa zgłoszenia. Jedno wpłynęło od dwóch chłopców, a drugie od matki dziewczynki korzystającej z basenu.

Dziewczynka powiedziała matce, że zaczepia ją mężczyzna w średnim wieku (około 50 lat). Zaniepokojona matka przekazała te informacje ochronie. Natomiast chłopcy zawiadomili ochroniarzy, że ten sam mężczyzna miał ich zaczepiać podczas zabawy w wodzie.

Ochroniarze natychmiast podjęli interwencję. Wyprowadzili z basenu cztery osoby, a następnie zawiadomili policję. Cała czwórka została aresztowana. W tym momencie trwa śledztwo w tej sprawie.

Kom. Anna Lenkiewicz z Komendy Miejskiej w Bytomiu oznajmiła, że zatrzymani to mężczyźni w wieku od 18 do 48 lat. Są to obcokrajowcy żyjący na terenie Bytomia. Dzisiaj będą doprowadzeni przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o dalszym postępowaniu w tej sprawie. Jeszcze nie wiadomo, czy mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty i o jakiej treści, a także, czy wszystkim podejrzanym, czy tylko niektórym z nich.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

19 komentarzy

To syn Sylwii Peretti zginął w wypadku przy moście Dębnickim. Patryk nagrywał film z fatalnego rajdu ulicami Krakowa (AKTUALIZACJA) (gazetakrakowska.pl)

Radom: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejeździe rowerowym. Wypadek spowodowała 63-letnia kobieta za kierownicą osobówki (i.pl)