w

ŹleŹle

To syn Sylwii Peretti zginął w wypadku przy moście Dębnickim. Patryk nagrywał film z fatalnego rajdu ulicami Krakowa (AKTUALIZACJA) (gazetakrakowska.pl)

W Małopolsce prowadzone jest dochodzenie ws. tragicznego wypadku drogowego w Krakowie. Czterech młodych mężczyzn straciło życie w wyniku szalonej przejażdżki ulicami miasta. Niestety, wśród ofiar znalazł się 24-letni Patryk, syn Sylwii Peretti, znanej z programu “Królowe życia”. Internet obiegło nagranie jednego z ich przejazdów, które wstrząsnęło użytkownikami.

W nocy 15 lipca doszło do tragedii, gdy samochód marki Renault, którym poruszali się młodzi mężczyźni, stracił panowanie przy moście Dębnickim. Kierowca wjechał w słup sygnalizacyjny, a następnie dachował po schodach na Bulwar Czerwieński, gdzie uderzył w murek zaporowy. Rodzina Sylwii Peretti potwierdziła, że w wypadku zginął jej syn. Menedżer wyraził kondolencje dla bliskich ofiar.

Patryk siedział za kierownicą samochodu

Według ustaleń prokuratury, to Patryk był kierowcą pojazdu. Wszystkie materiały dowodowe, takie jak oględziny miejsca wypadku, fotografie i nagrania z monitoringu, jednoznacznie wskazują, że to on prowadził w momencie tragedii. Policja bada również możliwość, że mógł być pod wpływem alkoholu.

W sieci opublikowano nagranie z prywatnego profilu Patryka na Instagramie, przedstawiające ich niebezpieczną jazdę. Na filmie można zauważyć, jak kierowca ignoruje czerwone światła i linie ciągłe, jadąc z dużą prędkością. Nagranie wzbudziło ogromny szok wśród oglądających je internautów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

45 komentarzy

  1. Tak bezpiecznie szybko jechał, że skasował siebie, 3 pasażerów i prawie zabrał pieszego na drugą stronę przy okazji. Jaki psychopata jeździ nocą z autostradową prędkością po tak wielkim mieście? Żadna strata, bardzo dobrze, że się usunął z puli genowej i na szczęście nikogo postronnego przy okazji

  2. Rajd w Krakowie był ?? O kurde szkoda że człowiek nie wiedział by się wybrał 😉
    A tak poważnie możecie określać to tak jak Trzeba ?? A nie słowami Rajd wyścig i tak dalej ?? Nie dość że Motorsport jest mega niszowym sportem u nas bo wszyscy wchodzą w tyłek naszym orzełka to jeszcze wy dolewacie oliwy do ognia 😉

  3. Pisząc te komentarze zastanawiacie się w jakim stanie są rodziny tych chłopaków?
    Rozumiem dopuszcono się tutaj brawurowego zachowania i nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego, ale czy wy byście chcieli aby o waszych dzieciach tak pisano ?
    Ludzie stała się stagedia, a wy wieszacie psy na nieżyjące osoby. Wstydu nie macie.

  4. Peretti słynął z szybkiej jazdy po mieście i łamaniu przepisów,szkoda tych dzieciaków co zabił. Takie jazdy to się robi na torze albo na cargo na Tesco,a nie po mieście jeździć 200 na liniach ciągłych,wyprzedzanie ,i brawurowa jazda na wszystkich czerwonych światłach. Jestem oburzona ,że dopiero teraz jak zginęły 4 osoby zainteresowała się tym policja. Dzięki Bogu nie zabił przechodniów ,matki z dzieckiem przechodzącej na pasach czy grupy pijanych nastolatków

Już dzisiaj ruszają prace nad nową drogą rowerową w Katowicach. Mieszkańcy miasta są bardzo podekscytowani tym pomysłem (dziennikzachodni.pl)

Wściekli plażowicze chcieli dokonać samosądu na piątce osób na kąpielisku w Bytomiu. Policjanci musieli użyć gazu (i.pl)