w

Radom: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejeździe rowerowym. Wypadek spowodowała 63-letnia kobieta za kierownicą osobówki (i.pl)

W minioną sobotę w Radomiu wydarzył się niebezpieczny wypadek, podczas którego kierowca osobówki potrącił dziewczynkę na rowerze. Poszkodowana 11-latka została odwieziona do szpitala.

Do wypadku doszło 15 lipca około godziny 20:30 na ul. Wernera w Radomiu. Na przejeździe rowerowym kierowca samochodu osobowego marki Toyota potrącił przejeżdżającą na rowerze 11-letnią dziewczynkę. Za kierownicą toyoty siedziała 63-letnia kobieta, która wjechała na przejazd oznakowany dla rowerów. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z dziewczynką, która przemieszczała się po ścieżce rowerowej.

Radomscy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 63-latki

Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została przebadana alkomatem, który nie wykazał obecności alkoholu w jej organizmie.

11-letnia dziewczynka doświadczyła kontuzji uda, z racji czego sanitariusze podjęli decyzję o przewiezieniu poszkodowanej rowerzystki do pobliskiego szpitala.

Wypadek nie spowodował żadnych utrudnień w ruchu drogowym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

20 komentarzy

Wściekli plażowicze chcieli dokonać samosądu na piątce osób na kąpielisku w Bytomiu. Policjanci musieli użyć gazu (i.pl)

Podkarpacie: Nietrzeźwy kierowca wjechał w przechodniów. Jedna osoba zginęła na miejscu (i.pl)