w

W Pabianicach odkryto ciało 36-letniego policjanta. Prokuratura nie wyklucza samobójstwa (i.pl)

W Pabianicach doszło do tragedii, w wyniku której 36-letni mężczyzna z raną postrzałową został odnaleziony w swoim domu. Wstępne dochodzenie sugeruje próbę samobójczą. Prokuratura poinformowała, że mężczyzna pracował jako funkcjonariusz w łódzkim garnizonie policji.

Makabryczne znalezisko miało miejsce wczoraj po godzinie 10:00 w Pabianicach. Brat 36-letniego mężczyzny, nie mogąc się z nim skontaktować, zadzwonił pod numer alarmowy. Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy, którzy zauważyli uchylone okno w mieszkaniu. Międzyczasie pod blok podeszła również znajoma 36-letniego funkcjonariusza, która miała przy sobie klucze do lokalu.

Mężczyzna doświadczył rozległego urazu głowy i rany postrzałowej

Po wejściu do środka strażacy odkryli leżącego na podłodze mężczyznę. Z uwagi na rozległy uraz głowy i ranę postrzałową zaniechano udzielania pomocy. Sprawa trafiła w ręce funkcjonariuszy policji, a prokurator nie wykluczył możliwości udziału osób trzecich. Komenda Powiatowa Policji wstrzymała się od komentarza ze względu na postępujące śledztwo.

Prokuratura Okręgowa w Łodzi potwierdziła wydarzenie, jednak nie wskazała jednoznacznej przyczyny. Rzecznik prasowy prokuratury, Krzysztof Kopania, zaznaczył, że prawdopodobne jest samobójstwo, choć jak na tę chwilę nie ma dowodów, które łączyłyby to z pracą funkcjonariusza policji. Zmarły 36-latek, mieszkaniec Pabianic, pracował w łódzkiej policji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

7 komentarzy

Zakończono oczyszczanie terenu pod pętlę tramwajową na Górce Narodowej. Koszt oczyszczenia to 48 mln zł (gazetakrakowska.pl)

Odnaleziono 11-letnią Wiktorię z Sosnowca. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu (i.pl)