w

OMGOMG

Odnaleziono 11-letnią Wiktorię z Sosnowca. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu (i.pl)

11-letnia Wiktoria z Sosnowca, zaginiona od sobotniego wieczora, została odnaleziona w woj. zachodniopomorskim. Według nieoficjalnych doniesień, w związku ze sprawą zatrzymano jedną osobę. Prokuratura okręgowa w Sosnowcu wszczęła śledztwo w sprawie uprowadzenia i pozbawienia wolności dziewczynki.

Komenda Główna Policji poinformowała o zakończeniu Child Alert dotyczącego Wiktorii. Akcja poszukiwawcza zwieńczona została sukcesem, za co gorąco podziękowano wszystkim zaangażowanym. W ciągu działań obejmujących współpracę różnych służb udało się odnaleźć 11-letnią Wiktorię. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach również wyraziła wdzięczność za wsparcie.

11-latkę odnaleziono w woj. zachodniopomorskim

Nieoficjalne informacje sugerują, iż 11-latka została odnaleziona w woj. zachodniopomorskim. W toku działań związanych z odnalezieniem dziewczynki zatrzymano jedną osobę. Rzecznik prasowy policji podkreślił, że ze względów bezpieczeństwa nie podano szczegółów związanych z odnalezieniem Wiktorii. Jednakże potwierdzono, że dziewczynka jest w dobrym stanie.

Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu wszczęła śledztwo, zanim jeszcze zdecydowano się na wydanie Child Alert. Rzecznik prokuratury poinformował, że dochodzenie dotyczy uprowadzenia i pozbawienia wolności 11-latki. W toku działań, prowadzonych już od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, przesłuchiwano świadków, zbierano materiały z monitoringu oraz podejmowano różne kroki mające na celu odnalezienie dziewczynki.

Policja uruchomiła Child Alert w związku z zaginięciem Wiktorii, która opuściła dom w sobotni wieczór i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W poszukiwania zaangażowano jednostki policji, straży pożarnej oraz Wojska Obrony Terytorialnej. Z kolei media społecznościowe informowały o działaniach podejmowanych w terenie, które skupiały się na różnych obszarach i przyczyniły się do odnalezienia dziewczynki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

10 komentarzy

W Pabianicach odkryto ciało 36-letniego policjanta. Prokuratura nie wyklucza samobójstwa (i.pl)

Premier Morawiecki o kontynuacji polityki dla bezpiecznej przyszłości Polski (i.pl)