w

TVN ogłasza kolejne zmiany w szeregach. Program „Uwaga!” traci dwóch znanych dziennikarzy (i.pl)

Po kontrowersyjnej rewolucji w programie „Dzień Dobry TVN” widzowie stacji szykują się na kolejne zmiany. Tym razem dotyczą one programu interwencyjnego „Uwaga!”. Z programu odejdzie dwóch znanych dziennikarzy.

Po wakacjach stacja postanowiła zakończyć współpracę ze Zbigniewem Łyczyńskim i Tomaszem Kubatem w programie „Uwaga!”. Oficjalne ogłoszenie pożegnania opublikowane jest na profilu programu „Uwaga!” w mediach społecznościowych. Podziękowano im za wieloletnią współpracę, profesjonalizm, oddanie i zaangażowanie w prowadzeniu programu, który zdobył zaufanie widzów.

Stacja TVN planuje nowy sezon „Uwagi!” w zmienionej formule

TVN postanowiło już zaplanować nowy sezon „Uwagi!”. Popularny program stacji TVN pojawi się w zmienionej formie i będzie obejmował nowy zespół prowadzących. Nowe szeregi programu obejmą Darię Górkę u boku dotychczasowych reporterów, czyli Jakuba Dreczki i Tomasza Patory. Będą pełnić podwójną rolę gospodarzy i reporterów, pozostając blisko codziennych ludzkich spraw.

Zmiany oznaczają, że z pierwotnego zespołu „Uwagi!” pozostanie tylko Ryszard Cebula. Program, emitowany na antenie TVN od 2002 roku, miał Zbigniewa Łyczyńskiego jako prowadzącego od 2006 roku, a Tomasza Kubata od 2011 roku.

Jest to kolejna duża zmiana, jaką planuje kierownictwo TVN na jesień br. Wcześniej media informowały o rewolucji w „Dzień Dobry TVN”, gdzie aż pięciu dotychczasowych prowadzących, Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik, zakończy swoją pracę w programie. Decyzje te wstrząsnęły nie tylko widzami, ale także dziennikarzami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

13 komentarzy

Nowe ustalenia w sprawie Joanny z Krakowa. Miała 1,5 promila alkoholu we krwi podczas przybycia do szpitala (i.pl)

Zamieszanie przed meczem Śląsk Wrocław — Zagłębie Lubin. Ochroniarz rozpylił gaz, który trafił 10-latka (gazetawroclawska.pl)