w

LOLLOL TragediaTragedia

Nowe ustalenia w sprawie Joanny z Krakowa. Miała 1,5 promila alkoholu we krwi podczas przybycia do szpitala (i.pl)

Historia pani Joanny z Krakowa, która stała się medialna dzięki stacji TVN, opisuje jej przyjazd do szpitala z 1,5 promila alkoholu we krwi – tak wynika z nieoficjalnych ustaleń portalu wPolityce.pl.

Portal wPolityce.pl informuje o stanie, w jakim pani Joanna została przyjęta do szpitala. Badanie próbki krwi miało miejsce w szpitalu przy ul. Wrocławskiej w Krakowie, a samo nagranie posłużyło TVN do publikacji materiału. Następnie, pacjentka trafiła do szpitala im. Narutowicza przy ul. Prądzyńskiej.

Joanna z Krakowa twierdzi, że wypiła tylko dwie lampki wina

Według serwisu, stężenie 1,5 promila alkoholu mogło wpłynąć na emocje i percepcję rzeczywistości pani Joanny. A to z kolei wpłynęło bezpośrednio na jej zachowanie. W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że tego dnia wypiła alkohol, jednak twierdziła, że było to tylko dwa kieliszki wina. W rozmowie z „Faktem” przyznała, że tego dnia wykazywała skandaliczne zachowanie.

Dla przypomnienia; pani Joanna stała się znana po reportażu „Faktów” TVN, który opisywał rzekomo naganną interwencję funkcjonariuszy policji w szpitalu wobec kobiety, która przyjęła tabletkę poronną. Pani Joanna twierdziła, że zakupiła tabletkę osobiście, za pośrednictwem internetu.

Komenda Główna Policji wyjaśniła, że policja interweniowała po otrzymaniu zgłoszenia od lekarza psychiatry o podejrzeniu próby samobójczej pacjentki i zażyciu substancji nieznanej pochodzenia. W miniony czwartek nagranie z telefonu alarmowego 112 zostało opublikowane jako dowód.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

785 komentarzy

 1. Czy potrzebujesz pożyczki? „Masz problemy z pozyskiwaniem funduszy z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oferuję pożyczki o niskim oprocentowaniu 3% bez historii kredytowej. Oferuję pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, kredyty mieszkaniowe, kredyty biznesowe, kredyty studenckie, kredyty hipoteczne i pożyczki jednocześnie.
  Numer WhatsApp: +40 701 225 077

  • Anna Rybicka Pani Joanna nie poskarżyła się natomiast na ‚kucanie i kaszlenie.’ A skarga na zabranie laptopa była nieuzasadniona. Pani Joanna twierdzi też w wywiadzie, że nie pamięta wielu wydarzeń z tamtego dnia, bo podano jej silne środki uspokajające. Pani Joanna pamięta to co chce i to co wpisuje się w scenariusz jej happeningu.

  • Anna Rybicka Zestresowała się już w domu. Godzinę rozmawiała z lekarką. Sama przyznała, że ta rozmowa była dramatyczna. Powiedziała, że jest załamana, bo zrobiła coś strasznego. Przekazała psychiatrze, że wzięła tabletki poronne, opuścił ją partner i jest w złym stanie psychicznym. Obowiązkiem lekarza psychiatry jest wezwać pomoc. Dyspozytor wysłał pogotowie i policję, co też jest zgodne z procedurami. Pani Joanna, od której było też czuć alkohol, zachowywała się tak, że trzeba ją było ustabilizować. Zabrano jej laptop (zgodnie z prawem), telefon (przekroczenie uprawnień) i polecono przeprowadzić rewizję osobistą (zgodnie z zasadami – podejrzenie próby popełnienia samobójstwa i posiadania środków z niewiadomego źródła.) Do tego wyznaczono dwie policjantki, nie mężczyzn. Do rewizji osobistej nie doszło, bo lekarz ginekolog poświadczył, że przeprowadzono już badanie ginekologiczne. Od przeszukania odstąpiono. Taką historię znamy. Biorąc pod uwagę to, że pani Joanna Parniewska jest od dawna znaną nawet poza granicami działaczką proaborcyjną, aktywistką LGBTQ+ z dużymi ambicjami politycznymi, performerką, aktorką, drag king trudno uwierzyć, że jest przypadkową zahukaną ofiarą systemu. To cwana wykształcona i świadoma swoich praw kobieta. Jej opowieść jest pełna półprawd i jest niewiarygodna.

  • Beata Kosciow Jest nagranie wideo z SOR, można sobie obejrzeć i wyciągnąć wnioski. Patrząc na twoją pracę, podejrzewam, że w patologii czujesz się jak ryba w wodzie i dla ciebie grzebanie kobiecie w odbycie (czy nakazanie robienia przysiadów NAGO) to chleb powszedni. Nie każdy jednak jest tak skrzywiony. A co do sugestii, że p. Justyna jest performerką, więc całe wydarzenie to performance – bardzo wysoko oceniasz jej performerskie zdolności, skoro uważasz, że potrafiłaby wciągnąć w swój występ psychiatrę, tuzin policjantów oraz lekarzy na SOR i w szpitalu wojskowym.

  • Anna Rybicka Rewizja osobista jest też przeprowadzana na lotniskach i nie ma w tym żadnej patologii. Na nagraniu jest tylko pani Joanna krzycząca: ‚Czego wy ode mnie chcecie?’ Bardzo łatwo mi sobie wyobrazić tą prowokację. Pani Joanna rzeczywiście cierpi na zaburzenia psychiczne, bo leczyła się u tej pani doktor od dawna. Lekarzowi wystarczy podejrzenie i nawet niewielkie ryzyko podjęcia próby samobójczej, by musiał wezwać służby. Dodatkowo nie rozumiem dlaczego pani Joanna, która uważa, że aborcja jest prawem kobiety i jest zwykłą procedurą medyczną mówi lekarce, że zrobiła coś strasznego. Chyba tylko po to by wywołać dalszą lawinę zdarzeń lub była już w psychozie. Ta pani wie jak to się robi. Od lat współpracuje z ruchami kobiecymi i proaborcyjnymi za granicą, gdzie podobne happeningi zdarzały się nie raz. Scenariusze są gotowe.

  • Beata Kosciow Jeśli w MON pracują takie ameby jak ty, to biada temu państwu, miejmy nadzieję, że twój profil to fake. Od kiedy na lotnisku każą podróżnym rozbierać się do naga, robić przysiady i kaszleć? Bez podejrzenia o popełnieniu przestępstwa! Bo – przypomnijmy – przeprowadzenie u siebie aborcji jest legalne. Ja trochę podróżowałam i przyznam, że z czymś takim się nie spotkałam. Ale może u was w wojsku są inne obyczaje. Na wideo widać policjantów, więc chyba nie obejrzałaś całego filmu. Poza tym policja wcale nie zaprzecza, wręcz potwierdza to, co mówiła p. Joanna. A ty idziesz w zaparte i temu zaprzeczasz wbrew jakiejkolwiek logice 🤣🤣

  • Anna Rybicka Rewizję osobistą przeprowadza się gdy jest podejrzenie popełnienia przestępstwa np. przemytu narkotyków. Policja potwierdziła, że pani Joanna nigdy nie była osobą podejrzaną. Rewizję próbowano przeprowadzić, aby wykluczyć możliwość zażycia przez panią Joannę środków w celu popełnienia samobójstwa. Przecież z tego powodu pani Joanna przyjechała do szpitala. Pani Joanna sama nie wie po co była w szpitalu. Z jednej strony mówi, że nie miała myśli samobójczych, z drugiej twierdzi, że policja utrudniała lekarzom pomoc jej. Pomoc w czym? Potem twierdzi, że została skierowana do innego szpitala na oddział ginekologiczny mimo, że nie potrzebowała pomocy ginekologicznej. Ale na ten oddział skierowali, ją lekarze z pierwszego szpitala, którym była wdzięczna za pomoc. Wobec tego po co ta pani w ogóle dzwoniła do swojej lekarki o godz. 20, rozmawiała przez godzinę strasznie dramatyzując? To się kupy nie trzyma. PS. Pani uwagi i dygresje-agresje na temat mojej pracy i mnie pomijam milczeniem, bo są tak mało inteligentne, że nie warto się do nich odnosić.

  • Beata Kosciow rewizja osobista aby wykluczyć możliwość zażycia środków w celu popełnienia samobójstwa… Czy ty czujesz jak to brzmi? Odkąd to osobom chcącym popełnić samobójstwo robi się rewizję odbytu? Takie osoby otacza się opieką, zapewnia bezpieczeństwo – fizyczne i psychiczne, a nie dręczy każąc rozbierać do naga i robić przysiady. Jeśli dla kobiety stosowanie metod rodem z więzienia o zaostrzonym rygorze jest usprawiedliwione w przypadku kobiety niebędącej o nic podejrzanej, za to w kryzysie psychicznym, to świadczy tylko i wyłącznie o tobie i formacji, w której pracujesz. Mocno wierzę w to, że kiedyś będziemy państwem, w którym kobiety będą czuły się bezpieczne w kontakcie z służbami mundurowymi. A tobie współczuję – podobno w wojsku i policji wykorzystywanie seksualne kobiet jest na porządku dziennym, może w ten sposób odreagowujesz własne upokorzenia, bo inaczej sobie tego wytłumaczyć nie potrafię.

 2. Nienawiść do PiS przysłania ludziom myślenie..

  Wystarczy odpalić Twittera i zobaczyć kim ona jest,LGBT lubiąca kobiety zaszła w ciążę ?? Jak to kurwa Tusk wymyślił z doradcami tam naprawdę jest mały budżet jak nie mogli wynająć normalnej kobiety

  • Krzysztof Połeć nie ma to znaczenia w tym sensie, że badania ginekologiczne powinien wykonywać lekarz ginekolog, a nie policjant na polecenia prokuratora. Z tymi poglądami, to jest tak że obecnie władza narzuca społeczeństwu swoje nie biorąc pod uwagę, że w Polsce mieszkają też inni, o innych poglądach. Skoro są skłonni – wbrew ordynacji wyborczej – zrobić referendum dotyczące wymyślonego problemu dot. niby przymusu UE o relokacji uchodźców, to może za jednym zamachem niech dodadzą pytanie odnośnie aborcji i tabletki dzień po? Ale nieeee… To ich stara zagrywka jak lecą notowania – wyjechać z uchodźcami, albo z aborcją… Dziwię się ze ludzie zaślepieni plusami, 13mi,14mi tego nie widzą…

 3. Zwisa mi ta wojna zwolenników PiS i PO.
  Patrząc na was mam tylko niezły ubaw 🤣 Banda kretynow, jedni dali wyprac sobie mózgi TVNowi twierdząc że to tamci mają wyprane garnki przez TVP, a drudzy mają wyprane mózgi przez TVP a twierdzą że to właśnie tamci mają wyprane przez TVN. A prawda jest taka że razem stanowicie tylko większe stado baranów którzy dla swoich bożków w Sejmie zrobią wszytko.

  • Aurelia Janikowska słaba aktorka, już gdy był pierwsz wywiad z nia uciekał jej wzrok, kłamała, druga sprawa, grzecznie się ubrała i wyjela kolczyk spod nosa jak u swini. Od razu wiedzialam. Mowilam mężowi ze klamie. Nie jestem za Pisem ani za PO ale nie lubię kłamstwa

 4. Wszystkie powyższe komentarze napisali mężczyźni. Pomyśleć, że jesteście pewnie synami, mężami, ojcami. Życie bywa pokrętne… czasem warto pomyśleć zanim się tak arogancko wypowiesz, ocenisz. A może następną będzie jakaś kobieta z Twoich bliskich, no ale kto by się tym martwił. Skopać wywłokę !!! Smutno jakoś i dziwnie.

 5. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kradzieży laptopa, telefonu i wykonywania jakiejś rewizji osobistej. Czy miała alkohol we krwi czy przyjęła wcześniej tabletki poronne, co za różnica? Policja przekroczyła swoje uprawnienia i tyle. Tylko się próbują wybielać.

  • Justyna Pawlak Po pierwsze NIE ktoś, tylko POLICJA. A po drugie to:
   Za zgodą lekarzy i w ich obecności, dokonano przeszukania pani Joanny pod kątem zabezpieczenia telefonu i laptopa – w celu uzyskania i zabezpieczenia informacji, o tym w jaki sposób doszło do zakupu medykamentów. Czy medykamenty, które kupiła, pochodziły z legalnego źródła.
   Zachodziło bowiem podejrzenie, że przez internet kupiła leki, które mogły