w

Spot PiS o rządach Tuska: Likwidacja jednostek wojskowych i pustynia inwestycyjna (i.pl)

W najnowszym spocie wyborczym politycy PiS wspominali o likwidacji jednostek wojskowych i tworzeniu pustyni inwestycyjnej, jakie miały miejsce za rządów Donalda Tuska. Prawo i Sprawiedliwość postrzega to za jawny brak szacunku dla Polaków oraz zdradę polskiej racji stanu.

Nowy materiał wyborczy Prawa i Sprawiedliwości ukazał się na profilu społecznościowym partii. W najnowszym klipie premier Mateusz Morawiecki krytykuje Donalda Tuska za jego wypowiedź na temat niemieckiej okupacji i zaborów. Premier zaznaczył, że Tusk bardzo często dokonuje podziału Polaków na „Polskę A” i „Polskę B”, czyli na lepszych i gorszych obywateli.

Morawiecki zauważa, że według Tuska tylko zwolennicy Platformy Obywatelskiej zasługują na rozwój i szacunek, co jest nie do zaakceptowania. Ponadto, premier informuje, że rząd PiS nie uwzględnia poglądów politycznych przy realizacji programu „500 Plus” oraz przy wypłacaniu 13. i 14. emerytury.

Według Morawieckiego wiele milionów Polaków korzysta z polityki rządu Prawa i Sprawiedliwości, a Donald Tusk szerzy nienawiść i rozpowszechnia kłamstwa. Premier krytykuje również decyzję Tuska o ustawieniu linii obrony Polski na Wiśle, uważając to za brak szacunku wobec zwykłych mieszkańców. Na zakończenie podkreślił, że jedynie PiS jest w stanie powstrzymać Tuska i Platformę Obywatelską.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

7 komentarzy

Kraków potrzebuje 250 mln zł na poprawę komunikacji miejskiej, ale bez cięć w kursach tramwajów i autobusów (gazetakrakowska.pl)

Dokument „Reset”: Według Achmieda Zakajewa rosyjskie MSZ wpływało na polskie decyzje wewnętrzne (i.pl)