w

Skandal korupcyjny w Ambasadzie Polskiej w Nigerii: Nieuczciwe rezerwacje terminów na wizy (saharareporters.com)

Pojawiły się poważne zarzuty dotyczące korupcji w Ambasadzie Polskiej w stolicy Nigerii, Abuji. Według relacji poszkodowanych osób proces rezerwacji terminów na wizy stał się źródłem frustracji i nieuczciwych praktyk. Ambasada udostępnia rezerwację co dwa tygodnie. Jednak pomimo że aplikanci próbują zarezerwować terminy, szybko okazuje się, że wszystkie dostępne miejsca są już zajęte.

Co ciekawe, odkryto, że pracownicy ambasady uczestniczą w nielegalnym procederze, który obejmuje handlowanie tymi terminami. Okazuje się, że są gotowi sprzedać miejsca aplikantom za astronomicznie wysokie kwoty, osiągające nawet 250 000 nair. Ta nieatrakcyjna praktyka wywołała oburzenie i frustrację wśród wielu osób starających się o wizy, które od miesięcy próbują zarezerwować terminy, ale bezskutecznie.

Do informacji podano, że niejedna osoba narzekała na podobne doświadczenia. Faktem jest, że wiele z nich podzieliło się swoimi historiami na Twitterze na oficjalnym profilu ambasady, wyrażając swoje rozczarowanie i bezradność wobec trudności w zarezerwowaniu terminów na wizy.

Prawda jest taka, że proces rezerwacji terminów na wizy w Ambasadzie Polskiej w Abuji jest zakłócany przez zarzuty związane z korupcją i nieuczciwymi działaniami ze strony personelu ambasady. A to z kolei prowadzi do wielu problemów dla aplikantów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Joanna Przetakiewicz przyleciała helikopterem do Karpacza, żeby porozmawiać o modzie ekologicznej (dorzeczy.pl)

Polska szlachta czarnym charakterem w nowym filmie ukraińskim pt. „Dowbusz” (dorzeczy.pl)