w

Joanna Przetakiewicz przyleciała helikopterem do Karpacza, żeby porozmawiać o modzie ekologicznej (dorzeczy.pl)

W Karpaczu odbywa się XXXII Forum Ekonomiczne z hasłem przewodnim “Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian”. Tegoroczna edycja, trwająca od 5 do 7 września, przyciągnęła ponad 5 tysięcy gości, w tym prezydentów, premierów, prezesów globalnych firm, ekspertów, naukowców i artystów. W programie zaplanowano aż 470 debat.

Jednym z zaproszonych uczestników była Joanna Przetakiewicz, znana projektantka i bizneswoman. W mediach społecznościowych podziękowała organizatorom za zaproszenie, jednocześnie prezentując środek transportu, jakim podróżowała do Karpacza – helikopter. Joanna Przetakiewicz pojawiła się w Karpaczu, żeby omawiać swoje zaangażowanie w trendy ekologiczne.

Helikopter Przetakiewicz wywołał falę krytyki, zwłaszcza ze strony osób, które uważają, że bogaci ludzie lekceważą problem ocieplenia klimatu i opinię publiczną. Jan Śpiewak wyraził oburzenie, sugerując, że tacy ludzie niszczą planetę w imię swojego luksusu, pomimo katastrofalnych zjawisk klimatycznych, takich jak pożary w Kanadzie i powodzie w basenie Morza Śródziemnego.

Maja Staśko również skrytykowała postawę Joanny Przetakiewicz, wskazując na sprzeczności między lataniem helikopterem a ideami mody ekologicznej. Na co dzień przeciętni mieszkańcy kraju słyszą, że muszą oszczędzać energię i dbać o środowisko, podczas gdy milionerzy korzystają z prywatnych samolotów i helikopterów, aby uczestniczyć w wydarzeniach poświęconych ekologii.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

12 komentarzy

Park Centralny w Gdyni jest już dostępny dla mieszkańców: Podziemny parking, fontanna i lodowisko (www.whitemad.pl)

Skandal korupcyjny w Ambasadzie Polskiej w Nigerii: Nieuczciwe rezerwacje terminów na wizy (saharareporters.com)