w

Podkarpacie: Nietrzeźwy kierowca wjechał w przechodniów. Jedna osoba zginęła na miejscu (i.pl)

Zeszłej soboty w miejscowości Będziemyśl wydarzyła się śmiertelna tragedia z udziałem pijanego kierowcy. Będąc pod wpływem alkoholu, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przechodniów. Niestety, śmieć na miejscu poniosła jedna osoba.

Do tragicznego wypadku doszło 15 lipca około godziny 22:00 w Będziemyślu (gm. Sędziszów Małopolski, pow. Ropczycko-Sędziszowski, woj. podkarpackie). Drogą jechał pijany kierowca, który nie zważał na prędkość. W pewnym momencie stracił panowanie nad rozpędzoną osobówką i wjechał w dwie osoby w wieku 25 i 21 lat.

25-latek zginął na miejscu, a 21-latka trafiła do szpitala

W wyniku uderzenia 25-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski zginął na miejscu wypadku. Natomiast 21-letnia mieszkanka gminy Ropczyce z obrażeniami została przewieziona do szpitala – poinformował mł.asp. Wojciech Tobiasz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach.

Funkcjonariusze policji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 48 i 51 lat podróżujących samochodem, który spowodował wypadek. Obaj podejrzani zostali już osadzeni w areszcie, gdzie oczekują dalszego rozwoju sprawy. Jak na tę chwilę policja bada szczegóły i okoliczności tej smutnej tragedii.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Radom: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejeździe rowerowym. Wypadek spowodowała 63-letnia kobieta za kierownicą osobówki (i.pl)

Wrocław zaprasza dzieci do zwiedzania zajezdni autobusowej i tramwajowej (gazetawroclawska.pl)