w

Przyszłość Polski w rękach Polaków: Premier Morawiecki ostrzega przed niebezpieczeństwem (i.pl)

Premier Mateusz Morawiecki zachęca Polaków do uczestnictwa w wyborach i referendum, podkreślając znaczenie wspólnoty, solidarności oraz współpracy dla przyszłości Polski.

Mateusz Morawiecki w filmie na mediach społecznościowych mówi, że nadszedł moment ważnych decyzji dla Polski. Wzywa do udziału w głosowaniach, ostrzegając przed niebezpiecznymi osobami, które chcą wrócić do władzy. Premier podkreśla, że referendum daje szansę na wyrażenie opinii w kluczowych obszarach, takich jak majątek narodowy, wiek emerytalny, granice i polityka migracyjna.

Morawiecki pyta, czy Platforma Obywatelska i Donald Tusk konsultowali Polaków w sprawie funduszy emerytalnych, imigrantów czy prywatyzacji majątku państwowego. Wskazuje na brak konsultacji w tych kwestiach, co stawia w kontraście z obecną inicjatywą. Premier podkreśla, że Polacy teraz mają prawo do decydowania.

Przyszłość = wspólnota, solidarność i współpraca

Przyszłość Polski opiera się na wspólnocie, solidarności oraz współpracy. Morawiecki zachęca do świadomego wyboru i udziału w głosowaniach. Podkreśla, że 15 października to szansa dla Polaków, a rząd Prawo i Sprawiedliwość służy obywatelom, w przeciwieństwie do Platformy.

Wybory parlamentarne i referendum odbędą się 15 października. Polacy wybiorą posłów i senatorów na cztery lata oraz odpowiedzą na cztery pytania dotyczące m.in. wyprzedaży majątku państwowego, wieku emerytalnego, granic oraz polityki migracyjnej. Jest to okazja do wyrażenia opinii i aktywnego udziału w kształtowaniu przyszłości kraju.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

20 komentarzy

IMGW alarmuje o niebezpiecznych zjawiskach pogodowych w całym kraju. Wysokie temperatury, gwałtowne burze i grad (i.pl)

Zakończono prace remontowe kamienicy przy skrzyżowaniu ul. Limanowskiego i Węgierskiej (gazetakrakowska.pl)