w

Prokuratura postawiła zarzuty 19-latkowi podejrzanemu o brutalne zabójstwo 18-latki z Bytomia (i.pl)

Dnia 12 sierpnia w spokojnym Radzionkowie (woj. śląskie) wydarzyła się tragiczna zbrodnia. Nieoficjalne źródła twierdzą, że mężczyzna w okrutny sposób zamordował 18-latkę, co wstrząsnęło lokalną społecznością. Ofiara została zaprowadzona do mieszkania, gdzie doszło do bestialskiego czynu. Mieszkańcy są przerażeni. Na szczęście podejrzany został już aresztowany i usłyszał zarzuty.

W zeszłą sobotę Radzionkowem wstrząsnęła ohydna zbrodnia, do której doszło w centralnej części miasta, gdzie w wynajętym lokalu mieszkalnym znaleziono ciało kobiety. Zdruzgotani mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło pod ich nosem.

Według doniesień przerażony sprawca miał ukryć zwłoki, owijając je w folię i spryskując pianą. Policjanci odkryli ciało młodej kobiety po otrzymaniu zgłoszenia przez osobę postronną. Dochodzenie na miejscu zbrodni prowadziła prokuratura, która ustaliła, że ofiarą okazała się 18-letnia mieszkanka Bytomia.

14 sierpnia prokurator Anna Szymocha-Żak oficjalnie potwierdziła zatrzymanie 19-letniego mężczyzny podejrzanego o morderstwo, któremu przedstawiono zarzuty z art. 148 § 2. Złożono także wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Podczas przesłuchania 19-latek powiedział, że poznał swoją ofiarę w autobusie jadącym do Tarnowskich Gór. Następnie poszli do jego mieszkania, gdzie dopuścił się tej okrutnej zbrodni. Funkcjonariusze sprawdzają również rozmowę z numerem alarmowym, podczas której jakiś mężczyzna przyznał się do zabójstwa i sugerował, że zamierza targnąć się na swoje życie. Na razie nie ustalono, do kogo należał głos w telefonie.

Mężczyzna wyraził skruchę za swoje czyny i przyznał się do winy. Uzasadniał swój czyn wewnętrznym pragnieniem odebrania życia. Jak na tę chwilę nie wiadomo, czy ofiara została uduszona. Pełniejsze informacje pojawią się dopiero po sekcji zwłok. Wyniki sekcji będą znane za około dwa tygodnie.

W związku z młodocianym wiekiem przestępcy grozi maksymalnie 25 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Czy fabryki papieru w Brandenburgii odprowadzają do Odry ścieki o wysokiej temperaturze? (i.pl)

Ratowanie drzew w Krakowie: Aktywiści i mieszkańcy domagają się standardów ochrony drzew (gazetakrakowska.pl)