w

Premier Morawiecki o kontynuacji polityki dla bezpiecznej przyszłości Polski (i.pl)

Premier Mateusz Morawiecki wyraził przekonanie, że kontynuacja obecnej polityki jest kluczowa dla przyszłości kraju. Jego głównym celem jest stworzenie bezpiecznej Polski, w której dzieci mogą beztrosko się bawić, a obce kulturowo zagrożenia są odrzucane. Dodał, że przymusowe przyjmowanie ludzi wbrew woli społeczeństwa nie jest akceptowalne. Podziękował także prezydentowi Andrzejowi Dudzie za zwiększenie świadczenia 500 plus do 800 zł.

Wideo z Mateuszem Morawieckim zostało opublikowane na jego koncie na Twitterze. W filmie premier podkreślił podziękowania dla prezydenta za podpisanie nowelizacji świadczenia 500 plus. Morawiecki opowiedział o radosnych chwilach, jakich doświadczyły dzieci na pikniku w Tarczynie, co dla niego potwierdza skuteczność prowadzonej polityki.

Wspomniał również o wydarzeniach we Francji. Premier odniósł się do sytuacji w Europie, szczególnie we Francji, gdzie miały miejsce ataki na tle kulturowym. Jego celem jest zabezpieczenie Polski przed podobnymi zdarzeniami. Morawiecki postulował o Polskę, w której dzieci mogą cieszyć się beztroską zabawą, a obcy kulturowo nie stanowią zagrożenia. Premier odrzucił również temat przymusowego przyjmowania uchodźców.

Morawiecki podkreślił, że prowadzona polityka przynosi rezultaty i powinna być kontynuowana. Jest to polityka budowania spójności międzypokoleniowej. Współpraca z prezydentem pozwoliła na wprowadzenie programu 500 plus i teraz 800 plus. Premier podkreślił, jak ważna jest zgodność w kraju, aby zapewniać przyszłość młodym ludziom.

Zmiana wysokości świadczenia zostanie wprowadzona automatycznie, a pierwsze wypłaty 800 plus mają nastąpić do lutego 2024 roku. Rząd kontynuuje swoje starania na rzecz dobrobytu społeczeństwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Odnaleziono 11-letnią Wiktorię z Sosnowca. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu (i.pl)

W Wiśle pod Wawelem pływają podpaski, chusteczki i papier toaletowy. Zatkane przelewy burzowe (gazetakrakowska.pl)