w

Pracownica Telewizji Republika na celowniku sprawcy, który oddał w jej stronę sześć strzałów (i.pl)

Wczoraj przed siedzibą Telewizji Republika doszło do niebezpiecznej sytuacji, podczas której pracownica administracyjna została ostrzelana z broni pneumatycznej przez nieznanego sprawcę. Prezes Tomasz Sakiewicz skomentował incydent, a służby natychmiast podjęły działania na miejscu zdarzenia, odkrywając, że strzelec mieszka naprzeciwko stacji.

Zdarzenie miało miejsce 24 lipca około godziny 13:00, kiedy nieznany sprawca oddał sześć strzałów w kierunku pracownicy stacji, która akurat znajdowała się na zewnątrz budynku. Na szczęście, kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Świadkowie z kolei sugerują, że atak na pracownicę stacji wcale nie był przypadkowy.

Kobieta została ostrzelana śrutem, będąc w drodze do apteki

Prezes Tomasz Sakiewicz potwierdził, że strzały zostały oddane z budynku naprzeciwko stacji, a broń użyta przez sprawcę była pneumatyczna, ponieważ pociski miały odbijać się od metalowej powierzchni. Ofiara, będąc w drodze do apteki, została ostrzelana śrutem, wychodząc z siedziby telewizji. Prezes Sakiewicz podkreślił, że pracownica jest w szoku po zajściu i złożyła już odpowiednie zgłoszenie funkcjonariuszom policji.

Sprawa została przekazana policji, która obecnie bada okoliczności tego ataku. Prezes Telewizji Republika, Tomasz Sakiewicz, zauważył, że incydent może być związany z narastającą brutalizacją wobec dziennikarzy, zwłaszcza tych, którzy krytykują Donalda Tuska.

Jak stwierdził Sakiewicz, najprawdopodobniej brutalizacja zapowiadana przez Donalda Tuska zyskuje coraz większą siłę. Jest to widoczne szczególnie wobec dziennikarzy, którzy nie szczędzą krytyki w jego stronę. Dodał jeszcze, że Tuskowi należy pogratulować takiej efektywności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Opanowanie pożaru hali z odpadami w Zielonej Górze Przylepie. Służby podsumowują działania po pożarze (zielonagora.naszemiasto.pl)

Joanna, bohaterka „Faktów” TVN, ukazuje na Instagramie swoje prawdziwe oblicze. Internet huczy od licznych kontrowersji (i.pl)