w

Joanna, bohaterka „Faktów” TVN, ukazuje na Instagramie swoje prawdziwe oblicze. Internet huczy od licznych kontrowersji (i.pl)

Ostatnio Joanna z Krakowa stała się obiektem uwagi polityków opozycji, proaborcyjnych aktywistek oraz mediów. Materiał zaprezentowany przez „Fakty” TVN, dotyczący jej interwencji na SOR w krakowskim szpitalu, wywołał fale szoku i oburzenia. Poza tym odkryto, że Joanna to również artystka o pseudonimie Johnny D’Arc, poruszająca kontrowersyjne tematy na swoim profilu na Instagramie.

Joanna zyskała rozgłos po relacji o interwencji policji w szpitalu, gdy trafiła na SOR po zażyciu tabletki poronnej, ale, jak poinformowała policja, okazało się, że interwencja miała związek z możliwą próbą samobójczą. Nagranie z telefonu alarmowego 112 potwierdziło działania funkcjonariuszy.

Profil na Instagramie ukazuje Joannę jako drag kinga, Johnny’ego D’Arc

Profil Joanny na Instagramie odsłania jej drugą tożsamość jako drag kinga występującego pod pseudonimem Johnny’ego D’Arc, artystki poruszającej kontrowersyjne tematy związane ze sztuką, feminizmem i polityką. Jej kontrowersyjne zdjęcia i odniesienia do praw kobiet, jak również aborcji, skutecznie budzą zainteresowanie internautów.

Portal Salon24.pl ujawnia, że Joanna jest doktorantką literaturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz tłumaczką języka angielskiego. Na nowym profilu na Instagramie planuje dzielić się informacjami o swojej walce z policją, mając tym samym nadzieję, że będzie mogła pomóc większej liczbie osób.

Wydanie informacji o Joannie wywołało wiele komentarzy, a niektórzy użytkownicy na Twitterze łączą to z porażką Donalda Tuska, który ogłosił kolejny marsz po ujawnieniu historii Joanny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Pracownica Telewizji Republika na celowniku sprawcy, który oddał w jej stronę sześć strzałów (i.pl)

Joanna Lichocka oskarża Donalda Tuska o wykorzystywanie nienawiści i manipulowanie Polkami (i.pl)