w

Policja zatrzymała 56-latka za uprawę 155 krzaków marihuany w Lublinie (www.weedweek.pl)

Funkcjonariusze aresztowali jednego z mieszkańców Lublina, który urządził sobie niemałą plantację marihuany. Okazało się, że podejrzany uprawiał ponad 150 roślin konopi indyjskich, za które teraz zbierze żniwo przed sądem.

W wyniku prowadzonego dochodzenia policjanci z Lublina ustalili, że jeden z mieszkańców może zajmować się nielegalną uprawą konopi indyjskich na terenie miasta. W rezultacie mundurowi złożyli podejrzanemu wizytę w jego domu, gdzie natrafili na znaczne poletko marihuany.

Jak podają policjanci, podejrzanym jest 56-letni mieszkaniec Lublina, który uprawiał w swoim domu 155 krzaków konopi indyjskich. Rośliny były w różnym stadium rozwoju. W trakcie przeszukiwania lokalu policja znalazła nie tylko żywe rośliny, ale także susz roślinny przygotowany do sprzedaży, jak również komplet sprzętu specjalistycznego, jaki potrzebny jest do prowadzenia tej działalności.

Podejrzany został zakuty w kajdanki i postawiony przed prokuraturą, gdzie usłyszał zarzuty posiadania i uprawy znacznej ilości nielegalnych substancji. Ze względu na tak obszerną uprawę sąd zadecydował o umieszczeniu mężczyzny w areszcie tymczasowym na trzy miesiące.

Przy pełnym wymiarze kary 56-latek może trafić do więzienia na 8 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Otwarcie zmodernizowanego Centrum Krwiodawstwa w Zielonej Górze (gazetalubuska.pl)

Protest Wolnych Polaków przed gdańskim sądem. Sprzeciw wobec zmian w Trybunale Konstytucyjnym (dziennikbaltycki.pl)