w

Opóźnienia prac na ul. 27 Grudnia w Poznaniu. Mieszkańcy sprzeciwiają się planowanej wycince drzew (gloswielkopolski.pl)

Remonty w Poznaniu to dość powszechne zjawisko, które często budzi frustracje wśród mieszkańców i turystów. Nie inaczej postrzegane są prace na ul. 27 Grudnia, jakie zostaną opóźnione ze względu na wycinkę drzew, której sprzeciwiają się mieszkańcy.

Program Centrum obejmuje wiele ulic, w tym również ul. 27 Grudnia. Początkowo planowano, że prace budowlane na tej ulicy zakończą się jeszcze w tym roku. Jednak obecnie urzędnicy zmuszeni są do przesunięcia terminu z powodu zaistniałych problemów z zielenią.

Portal transport-publiczny.pl poinformował, że większość ulic zostanie wyremontowana zgodnie z terminem. Jednak nie będzie to dotyczyć ul. 27 Grudnia, na której wystąpiły trudności z powodu drzew. Dyrektorka Maja Chłopocka – Nowak zaznaczyła, że problemy związane są tylko z ul. 27 Grudnia. Realizacja pozostałych projektów Programu Centrum przebiega zgodnie z planem.

Jeżeli chodzi o powrót tramwajów, powinny pojawić się najpóźniej do końca br.

Nasuwa się także pytanie, czy opóźnienie na ul. 27 Grudnia wpłynie na dofinansowanie UE. Jak podaje PIM, nadal jest to możliwe, ale tylko wtedy, jeśli infrastruktura zostanie ukończona do końca tego roku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

  1. Jesteśmy jedyną szkołą jazdy w Polsce, która oferuje prawo jazdy w zaledwie 13 dni.
    Dodatkowo oferujemy udogodnienia dla każdego kursanta w 4-gwiazdkowych hotelach.
    Nasza oferta jest idealna dla osób, którym zależy na zdobyciu prawka w szybkim tempie, przy jednoczesnym wypoczynku w Bieszczadach.
    📞 794 22 33 22

25 lat twórczości Gosi Baczyńskiej! Jubileuszowy pokaz mody na Placu Solnym we Wrocławiu (gazetawroclawska.pl)

Otwarcie pierwszego etapu obwodnicy Warzymic i Przecławia (gs24.pl)