w

25 lat twórczości Gosi Baczyńskiej! Jubileuszowy pokaz mody na Placu Solnym we Wrocławiu (gazetawroclawska.pl)

Dnia 29 sierpnia na placu Solnym we Wrocławiu odbył się wyjątkowy pokaz mody, kończący rok jubileuszowy 25-lecia działalności twórczej Gosi Baczyńskiej. W roli gospodarza wydarzenia wystąpił Olivier Janiak, natomiast specjalnym gościem wieczoru był Maciej Musiałowski, który zaprezentował kameralny recital oparty na dziełach Szekspira.

Gosia Baczyńska, związana z Wrocławiem, studiowała na wydziale Ceramiki i Szkła na ASP. Jej debiut mody w 2000 roku na rynku wrocławskim zdobył serca mieszkańców, ugruntowując jej reputację. Od tego czasu projektantka stała się rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i za granicą, prezentując swoje kreacje na wybiegach i w renomowanych salonach mody.

Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej skłonił Gosię Baczyńską do zaprezentowania swoich arcydzieł podczas pokazu mody na placu Solnym. Wydarzenie przyciągnęło wielu entuzjastów mody, którzy chcieli zobaczyć zarówno charakterystyczne projekty, jak i najnowsze kreacje z jej kolekcji. Wzbogacenie wieczoru zapewnił recital Macieja Musiałowskiego oraz obecność wielu znanych osobistości ze świata mody i showbiznesu.

Wrocław, miejsce pierwszego pokazu Gosia Baczyńska, stanowiło doskonałą lokalizację dla tego wyjątkowego wydarzenia. Partnerem i organizatorem pokazu był producent ceramiki, marka Ceramika Paradyż, z którą projektantka współpracuje od długiego czasu. Jej 7 kolekcji ceramiki cieszyło się dużym zainteresowaniem. Pokazowy Showroom Paradyż Home będzie dostępny na placu Solnym przez następne dwa tygodnie.

Pokaz mody na Placu Solnym był otwartym wydarzeniem, przyciągającym mieszkańców Wrocławia mimo deszczowej pogody. Pojawili się liczni entuzjaści, aby zobaczyć ikonę polskiej mody w akcji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Policjant oskarżony o nadawanie sygnałów radio-stop na Podlasiu. Prokuratura rozpoczęła postępowanie dyscyplinarne (i.pl)

Opóźnienia prac na ul. 27 Grudnia w Poznaniu. Mieszkańcy sprzeciwiają się planowanej wycince drzew (gloswielkopolski.pl)