w

Okropne warunki w czterogwiazdkowym hotelu w Tunezji. Polski turysta obnaża prawdę o hotelu Riviera (i.pl)

Okazuje się, że wyjazd na urlop za granicę nie zawsze może być spełnieniem marzeń. Przekonał się o tym jeden z polskich turystów podczas wakacji w Tunezji. Mężczyzna powiedział, że doświadczył licznych niedogodności w “czterogwiazdkowym” hotelu, w którym zameldowało go biuro podróży Rainbow. W trakcie pobytu pojawiły się takie minusy jak brak odpowiedniego wyżywienia, niewłaściwie działająca klimatyzacja oraz problemy z obsługą.

Po przyjeździe do hotelu Riviera turysta z Polski zauważył brak przygotowanego jedzenia i niesatysfakcjonującą klimatyzację. Razem z rodziną zdecydował się spać pod ręcznikami, ponieważ hotel nawet nie dostarczył czystej poszewki na używaną kołdrę. Mężczyzna domagał się zmiany hotelu na inny obiekt czterogwiazdkowy, jednakże asystentka rezydentki nie miała zamiaru reagować na jego prośby. Z tego powodu wycieczka z małymi dziećmi oraz ograniczonym czasem na urlop stała się nagle bardzo nieprzyjemna.

Ponadto, wielu innych Polaków również zgłasza problemy z brakiem standardowych usług w hotelu, takich jak woda, światło, czy klimatyzacja. Restauracja hotelowa także nie spełnia oczekiwań – brud i chaos są powszechne, a jedzenie, podobnie jak i obsługa, pozostawiają wiele do życzenia. Warunki w restauracji są dalekie od akceptowalnych. Lokal nie grzeszy czystością, a brak klimatyzacji dodatkowo niszczy całe doświadczenie. I nie można zapominać o nieustających problemach z obsługą: kelnerzy nie dostarczają nowych serwetek, a plastikowe i szklane kubki są zamieniane na papierowe.

Turysta wraz z rodziną wyrażają rozczarowanie jakością serwowanych posiłków, zwłaszcza po oczekiwaniach, jakie mieli wobec tak znakomitego hotelu w egzotycznym kraju. Jakby tego było mało, hotel oferuje niewielką różnorodność owoców, a do tego występują ewidentne braki w innych egzotycznych smakach. Riviera definitywnie nie dorasta do standardów, jakie reklamuje i za jakie pobiera niemałe opłaty.

Faktem jest, że w efekcie 12 uczestników wycieczki zostało już przeniesionych do Hotelu Golf Residence. Niestety turysta z Polski wraz z rodziną nie zostali wliczeni do grupy przeniesionych osób.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

27 komentarzy

  1. witam pana, zdobądź prawo jazdy online bardzo poważnie w mniej niż tydzień, wystarczy umieć prowadzić i znać zasady ruchu drogowego, aby uzyskać prawo jazdy, nie trzeba iść na egzamin tekstowy, ważne jest umieć jeździć, a bez problemu otrzymasz prawo jazdy. Zainteresowani piszcie do nas na priv po więcej informacji…kontakt

Jarosław Kaczyński o naruszeniu przestrzeni powietrznej przez białoruskie śmigłowce: Polska nie da się zastraszyć (i.pl)

Radosław Sikorski twierdzi, że należało zestrzelić białoruskie śmigłowce (i.pl)