w

Oborniccy policjanci zatrzymali 21-latka poszukiwanego listem gończym na pętli tramwajowej Poznań-Dębiec (gloswielkopolski.pl)

W ostatni weekend oborniccy policjanci przeprowadzili działania mające na celu zatrzymanie podejrzanego 21-latka. Mężczyzna, który poszukiwany był listem gończym, został ujęty na pętli tramwajowej Poznań-Dębiec. W trakcie działań aresztowano również dwóch jego kolegów. Wszystkim podejrzanym przedstawiono zarzuty.

W dniu 26 sierpnia funkcjonariusze obornickiej policji, we współpracy z oddziałem wojewódzkim, aresztowali 21-letniego mieszkańca powiatu obornickiego, który poszukiwany był przez władze listem gończym. Mężczyzna ukrywał się w hotelu.

Obornicka policja aresztowała dwóch kolegów podejrzanego

Wspólna akcja doprowadziła także do zatrzymania dwóch innych mężczyzn, którzy byli kolegami poszukiwanego. I pomimo że podejrzany zdołał uciec z pokoju hotelowego przed przybyciem policji, jego znajomi nie mieli już tyle szczęścia.

W trakcie przeszukania pokoju, w którym zastano dwóch znajomych 21-latka, policjanci zabezpieczyli nielegalne środki psychotropowe, które znaleziono przy 24-letnim mieszkańcu powiatu słupeckiego. Natomiast drugi z mężczyzn, 24-latek z powiatu obornickiego, podejrzany jest o kradzież kasetki z piekarni w Rogoźnie, do której doszło w kwietniu br. Zawartość kasetki oszacowano na 40 tysięcy złotych.

Dalsze śledztwo doprowadziło funkcjonariuszy do schwytania głównego podejrzanego, który przebywał na pętli tramwajowej. 21-letni mężczyzna, oprócz tego, że był poszukiwany listem gończym, miał też przy sobie substancje psychotropowe. A to z kolei może wpłynąć na przedłużenie jego pobytu za kratkami.

Zarzuty usłyszeli wszyscy trzej aresztowani.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

5000 zł mandatu dla kierowcy-recydywisty, który przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km/h (gazetawroclawska.pl)

Prezydent Andrzej Duda odsłania pomnik Bohaterów Stycznia '71 podczas 43. rocznicy porozumień sierpniowych w Szczecinie (gs24.pl)