w

Nagłe zmiany w panelu na Campusie Polska Przyszłości. „Wydarzenie specjalne” z Marcinem Mellerem zostało odwołane (i.pl)

Na imprezie z udziałem Rafała Trzaskowskiego zostało odwołane „wydarzenie specjalne”, podczas którego Marcin Meller miał prowadzić panel z udziałem innych osobistości. Organizatorzy wyrazili wdzięczność Mellerowi za współpracę. Natomiast szczegóły kontrowersji związanej z Grzegorzem Sroczyńskim można zobaczyć poniżej.

Marcin Meller, znany dziennikarz i publicysta, ogłosił, że nie odbędzie się zaplanowany panel „symetrystów” na Campus Polska Przyszłości, z udziałem Dominiki Sitnickiej, Grzegorza Sroczyńskiego i Jana Wróbla. Informację tę przekazał wieczorem na Facebooku.

Zaskakujące odwołanie spotkania wywołało falę pytań. Marcin Meller wyjawił, że organizatorzy zapytali go, czy może poprowadzić panel, ale bez Grzegorza Sroczyńskiego. Meller kategorycznie odmówił, z racji czego ostatecznie zaproszenie do prowadzenia panelu zostało anulowane.

Meller rezygnuje z rozmowy z Marcinem Iwińskim z CD Projekt Red

Meller podziękował pozostałym uczestnikom panelu za akceptację zaproszenia. Wyraził też swoje niezadowolenie z ingerencji organizatorów, stwierdzając, że zrezygnował także z prowadzenia rozmowy z Marcinem Iwińskim z CD Projekt Red, który również miał się pojawić na panelu.

Przypomnijmy, że Grzegorz Sroczyński jest dziennikarzem, który przeszedł do prowadzenia audycji w RMF FM. Co prawda nie będzie już prowadził audycji “Świat się śmieje”. Jednak w dalszym ciągu będzie miał swój podcast “Sabat symetrystów”. Warto dodać, że Sroczyński zdobył wcześniej różne nagrody za swoją pracę dziennikarską, w tym nagrodę Grand Press.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

8 komentarzy

Milicz: Nietrzeźwy obywatel Ukrainy obrabował sklep Żabka i ranił pracownika nożem (gazetawroclawska.pl)

Agent PRL na liście wyborczej: Bogusław Wołoszański startuje z listy KO (i.pl)