w

Minister Kotula złożyła życzenia z okazji dnia równości. Oburzeni internauci: A gdzie życzenia wielkanocne? (www.polsatnews.pl)

W Niedzielę Wielkanocną minister ds. równości Katarzyna Kotula opublikowała post z życzeniami. Jednakże jej życzenia nie nawiązywały do Świąt Wielkanocnych, tylko do Dnia Widzialności Osób Transpłciowych. Post minister błyskawicznie wywołał oburzenie wśród internautów.

Dnia 31 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Widzialności Osób Transpłciowych. Jest to dzień poświęcony osobom, których tożsamość płciowa różni się od przypisanej im przy urodzeniu.

Minister Kotula złożyła życzenia osobom z tej społeczności, podkreślając potrzebę akceptacji, szacunku i uznania ich praw. Na jej post zareagowali liczni internauci, którzy ostro skrytykowali Kotulę za brak życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych.

Jeden z internautów zaznaczył, że nie ma potrzeby wymyślania idiotycznych dni. I dodał, że wystarczy wszystkim życzyć Wesołych Świąt. Inny napisał, że jest to nieudana prowokacja ze strony minister, a jeszcze inny zauważył, że nie było żadnych życzeń na Dzień Mężczyzny.

Ponadto, internauci dorzucili też, że Polskę ogarnęło duże nieszczęście, ponieważ obce agendy są dzisiaj ważniejsze od tradycji narodowych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Sprzedawali ciastka z marihuaną w trzech województwach. Zatrzymano 12 podejrzanych (gazetakrakowska.pl)

Coraz więcej Polaków decyduje się na broń, niekoniecznie w celach sportowych (www.portalsamorzadowy.pl)