w

Mieszkaniec Gdańska uprawiał marihuanę w pomidorach. Podejrzanemu grozi do 10 lat za kratkami (dziennikbaltycki.pl)

Policjanci zatrzymali mieszkańca Gdańska, któremu przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości nielegalnych substancji odurzających. Mężczyzna został aresztowany i doprowadzony przed oblicze prokuratury, gdzie będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów.

Funkcjonariusze gdańskiej policji weszli w posiadanie informacji, która wskazywała, że jeden z mieszkańców miasta może mieć przy sobie znaczną ilość narkotyków. W celu zweryfikowania sytuacji gdańscy kryminalni postanowili odwiedzić mieszkanie podejrzanego, które znajduje się na Osowie w Gdańsku.

Mężczyzna został zauważony przez funkcjonariuszy we wtorek, w momencie opuszczania posesji. Policjanci wylegitymowali 24-latka, ale okazało się, że nie ma przy sobie żadnych nielegalnych substancji. Z tego względu mundurowi zajrzeli do jego mieszkania, gdzie ich podejrzenia bardzo szybko się potwierdziły.

Worki wypełnione marihuaną i mefedronem

Podczas przeszukania lokalu kryminalni zabezpieczyli kilka woreczków foliowych z suszem roślinnym, który zidentyfikowano jako marihuanę. Natomiast po wejściu na poddasze natrafiono jeszcze na dwa większe worki zarówno z marihuaną, jak i mefedronem. Mało tego, 24-latek sprawił sobie również namiot, pod którym uprawiał rośliny, takie jak pomidory. Z kolei pomiędzy pomidorami policjanci znaleźli w pełni rozwinięty krzak konopi indyjskich.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Jeżeli sąd zdecyduje się na pełny wymiar kary, 24-latek może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

  1. Policjant na zdjeciu na bombie ktora zniszczy mu wątrobe i nerki w ciagu 20-30 lat, totalnie legalne sterydy, ale zamykają chlopaka po prawej bo uprawial lecznicze ziolo ktore jest znane ze swoich wlasciwosci leczniczych od tysiecy lat.

    Macie na jednym obrazku podsumowanie co jest nie tak z systemem w ktorym zyjemy w Polsce.

Członek załogi chemikaliowca uratowany przez 43. Bazę Lotnictwa Morskiego w Gdyni. Jest to już 774 akcja ratownicza MW (dziennikbaltycki.pl)

Nielegalnie wyrzucone worki z odpadami na terenie zielonym w Nowym Targu. Winowajców uchwyciła fotopułapka (zakopane.naszemiasto.pl)