w

Mieszkaniec Gdańska przechowywał narkotyki w drewutni. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności (dziennikbaltycki.pl)

Gdańscy funkcjonariusze aresztowali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie dużej ilości narkotyków. Przestępca ukrywał nielegalne substancje odurzające w pomieszczeniu gospodarczym. 28-latek usłyszał już zarzuty w swojej sprawie i został objęty nadzorem policyjnym.

Jak informuje asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, policjanci z komisariatu w dzielnicy Orunia w Gdańsku otrzymali informacje o mieszkańcu, który miał przechowywać znaczną ilość narkotyków. Z tego względu w sobotę funkcjonariusze policji pojawili się na terenie posesji podejrzanego, aby przeszukać teren w celu zgromadzenia dowodów.

Asp. sztab. Mariusz Chrzanowski dodaje, że funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę mieszkania i pomieszczenia gospodarczego. Podczas przeszukiwania drewutni natrafiono na ukryte narkotyki, w tym marihuanę, haszysz oraz dopalacze. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone i przekazane do analizy biegłemu sądowemu.

Analiza wykazała, że z zabezpieczonych substancji można uzyskać prawie 230 porcji rynkowych. Na podstawie zebranych dowodów 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny nadzór, a także wymóg wpłaty kaucji oraz zabezpieczenie 20 tys. zł na ewentualne kary.

Jeżeli podejrzany otrzyma pełny wymiar kary, trafi do więzienia na 10 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

W Gdyni pojawi się nowy woonerf. Prace mają zakończyć się do listopada (dziennikbaltycki.pl)

Budowa nowego placu zamknie dojazd do Kuźnic w Zakopanem z początkiem września (zakopane.naszemiasto.pl)