w

Łódź: Na przystanku spłonął mężczyzna. Policja zatrzymała 33-latka pod zarzutem podpalenia (www.fakt.pl)

W Łodzi doszło do szokującego wydarzenia, które wstrząsnęło opinią publiczną. Na przystanku tramwajowym wybuchł pożar, w wyniku którego spłonął mężczyzna. W sprawie policja zatrzymała mężczyznę pod zarzutem podpalenia.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 19 na 20 marca, kiedy mieszkanka pobliskiego bloku zauważyła płonącą osobę pod wiatą przystanku. Ogień pochłaniał jej całe ubranie, a nawet nogi. Pomimo natychmiastowego wezwania służb ratunkowych nie udało się uratować poszkodowanego. Do akcji oddelegowano pogotowie ratunkowe, a także policję i straż pożarną, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia.

Po sprawdzeniu nagrań z monitoringu policja zatrzymała 33-letniego mieszkańca Łodzi. Mężczyzna został aresztowany 21 marca, a do tego przebadano go alkomatem, który wykazał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Śledczy podejrzewają, że sprawca działał z premedytacją.

Wstępne ustalenia donoszą, że ofiara zmarła w wyniku wysokiej temperatury i płomieni. Dokładną przyczynę śmierci powinna wykazać sekcja zwłok.

Jeżeli podejrzany zostanie uznany za winnego, może trafić do więzienia nawet na resztę swojego życia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

24 komentarze

  1. Bandycja… nazywajmy po imieniu a to i tak grzecznie można by nazwać jeszcze gorzej tylko mają z tym problem. Smutne i żałosne sami sobie na to zasłużyli prawda w dupe boli. Bo jak ty byś działał jak oni dawno bys siedział więc sprawa prosta. Od 2019 wszyscy do rozliczenia.

Aresztowano 26-letniego Ukraińca. Groził zabójstwem organizatorowi protestów rolniczych (wiadomosci.wp.pl)

63-letni kierowca ciężarówki wjechał w blokadę rolników na węźle Rogowo koło Żnina (www.polsatnews.pl)