w

63-letni kierowca ciężarówki wjechał w blokadę rolników na węźle Rogowo koło Żnina (www.polsatnews.pl)

Podczas protestów rolniczych na węźle Rogowo koło Żnina doszło do niebezpiecznego incydentu. W pewnym momencie w blokadę rolników wjechała ciężarówka, uszkadzając cztery ciągniki. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Aktualnie policja ustala okoliczności i przebieg zdarzenia.

Do incydentu doszło w nocy ze środy na czwartek, około godziny 1:00, na węźle Rogowo koło Żnina. 63-letni kierowca ciężarówki zderzył się z blokadą rolników, którą ustawiono na drodze ekspresowej nr 5 w Łaziskach.

Na miejscu pojawiły się liczne służby, w tym straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów rolniczych, nikomu nic się nie stało. Kierowca ciężarówki również opuścił pojazd o własnych siłach, jeszcze przed przybyciem służb.

Przypomnijmy, że w całej Polsce trwają protesty rolników, którzy sprzeciwiają się różnym aspektom polityki rolnej, w tym importowi produktów z Ukrainy i ograniczeniom w hodowli zwierząt. W ramach protestów rolnicy domagają się rekompensat i wsparcia ich postulatów w instytucjach Unii Europejskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

12 komentarzy

  1. I prawidłowo. Powinni kazdą blokadę tak rozjeżdżać. Niech spierdalają na pola siewy robić, a protestować do Brukseli, a nie zwykłym ludziom utrudniać życie. Blokady miast nie mają żadnej strategii. Sejm, senat, brukselkę okupować, to jest strategia, już dawno by swoje osiągneli, ale co tu oczekiwać logiki po cwaniakach którym zależy na chemikaliach do uprawy roślin i na tym by nas truć pestycydami i innymi chuhostwami

  2. Kochani czy są jeszcze ludzie myślący o innych, o bednych, o zwierzetach? Ostatnio odnoszę wrażenie że coś się stało i takich ludzi o dobrych sercach jest coraz mniej. Co się Kochani z Wami dzieje? Dlaczego nikogo nie obchodzi los drugiego człowieka, i zamiast pomóc, to najlepiej dokopać. Jest starsza chora Pani z pieskami żyjąca w bardzo złych warunkach. Nikt nie chce pomóc. A Pani ta naprawdę zasługuje na pomoc. Obudzcie się Kochani, każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy, bo nigdy nie wiadomo co kogo w życiu może spotkać. A znieczulica ludzka zwala z nóg. Nie odmawiajcie pomocy, pomóżcie. Nikt nie chciał by Świąt spędzić w zimnie i głodzie. Proszę o kontakt na priv jak by ktoś chciał pomóc.

Łódź: Na przystanku spłonął mężczyzna. Policja zatrzymała 33-latka pod zarzutem podpalenia (www.fakt.pl)

Złodziej na rowerze wyrywał kobietom torebki we Wrocławiu (wroclife.pl)