w

Kontrowersyjny dokument Stanowskiego o Natalii Janoszek. W noc premiery film obejrzało milion osób (i.pl)

Krzysztof Stanowski zapowiedział ujawnienie prawdy o Natalii Janoszek i jej olśniewającej karierze. Dziennikarz nagrał prawie trzygodzinny dokument, który krótko po premierze obejrzało już milion widzów.

Konflikt między właścicielem Kanału Sportowego a Natalią Janoszek narasta. Mimo zakazu sądu Stanowski nie rezygnuje z ujawniania rzekomej prawdy o aktorce w Indiach. Stanowski zapowiedział premierę swojego filmu dokumentalnego pt. „Bollywoodzkie zero: Natalia Janoszek. The End”.

Dokument o Natalii Janoszek miał swoją premierę w piątek na YouTube.com. A jego realizacja, wraz z podróżą do Indii, kosztowała około 70-80 tysięcy złotych. Stanowski wyruszył do Indii, aby sprawdzić, czy Natalia Janoszek faktycznie jest znana w tym kraju. Niestety prawda dla aktorki okazała się daleka o przyjemnej.

W filmie Stanowski opowiada o mitomanii i jej objawach, oskarżając Janoszek o kpienie z polskich mediów, dziennikarzy i widzów. Mówi, że decyzja o nagraniu filmu wynika z szacunku dla sądów. Dodał, że mógł obejść nakaz wydany przez sąd, ale tego nie zrobił ze względu na szacunek do tej instytucji. Z tego powodu zdecydował się nagrać i opublikować ten materiał i jest gotów na poniesienie związanych z nim konsekwencji.

Po premierze filmu Stanowski ogłosił, że jego film bije rekordy popularności, ponieważ w zaledwie jedną noc miał już na swoim koncie milion widzów. Jak na tę chwilę liczba wyświetleń na YouTube sięga już prawie 3,5 mln.

Należy przypomnieć, że Natalia Janoszek zasłynęła w mediach, mając 26 lat. Prezentowała się jako gwiazda bollywoodzkiej sceny filmowej, dzięki czemu szybko uzyskała sławę w Polsce. Wystąpiła m.in. w „Twoja twarz brzmi znajomo”, a także w „Tańcu z gwiazdami”. Jednakże w maju br. jej wizerunek stanął pod wielkim znakiem zapytania, gdy Krzysztof Stanowski powiedział, że kariera Janoszek to nic więcej, jak tylko najlepiej spreparowane kłamstwo w historii mediów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

133 komentarze

 1. Już ponad 3 miliony. Polskie media to debile i Stanowski to udowodnił. Polska to wieś zabita dechami gdzie byle mitomanka może zrobić karierę – to Dyzma naszych czasów. Te całe TVN, Polsat, TVP, Onet, Wyborcza to jedno wielkie bagno gdzie dziennikarze to miernoty bez cienia zawodostwa, liczą się znajomości, kolesiostwo i pociotki. Dziennikarskie elity rodem z PZPR. Dno

 2. Kontrowersyjna to jest ta „gwiazda”
  Zagrała w Chujawood i została mocno zweryfikowana, czyli dostała to, co się jej należy, nie ma miejsca na fejk i obłudę. Gdyby nie Stanowski, ta mitomanka zarabiała by pieniądze, budując karierę na steku kłamstw.
  Najciekawsze jest to, że NataLIE w swoich publicznych wypowiedziach ani razu nie była szczera, kazde jej publiczne słowo było kłamstwem, za co należy jej się nagroda LIEFFA.

 3. Chyba mam inne pojęcie słowa kontrowersyjny. Według definicji, kontrowersyjny to taki, który wywołuje różnice zdań i rozbieżne opinie i nie pozwala na jednoznaczną opinię.
  Jaką inną opinie można mieć w tym temacie niż pokazaną w filmie zrobionym przez Stanowskiego że ta Pani wymyśliła swoją karierę ?

 4. Kontrowersyjny? Hahahah
  Nie zdziwię się jak ta oszustka będzie chodzić tylko kanałami ze wstydu. Chociaż jak ktoś ma tak zje.aną psychikę to może nie odczuwać czegoś takiego jak wstyd. Dzięki Bogu Stanowski zamknął jej “kariere” na dobre.😂

 5. Ta ZAORANA lala to nic w porównaniu do np tej głupiej Welman i innych, którzy połknęli jak pelikany kazde słowo tej mitomanki bez sprawdzenia w google czegokolwiek o niej (sam sprawdziłem po obejrzeniu filmu Stana i uwierzcie mi że na prawdę nie trzeba duzo szukać zeby przekonać się ze nic się nie zgadza z tym co ta pani mitomanka mowila)
  Chętnie obejrze odcinek pytania na śniadanie czy innego chłamu w którym pseudo dziennikarze przyznają się do tego ze uwierzyli we wszystko i dali się zrobić w balona jakiemuś No name 😀

 6. Kontrowersyjny materiał to może zrobi ktoś o kolesiach Stanowskiego i o kanale sportowym, który promował gale w której występowali bandyci, którzy ucinali uszy bezdomnym, rzucali kamieniami w 3letnie dziecko, czy też „włamywali” się do własnych firm w celu wyłudzenia odszkodowania…

  To by był dopiero kontrowersyjny materiał i czekam, aż ktoś to „prześwietli” i puści materiał, a nie o jakiejś idiotce z objawami mitomanii

Aplikacje Barbie selfie stanowią niebezpieczeństwo dla prywatnych danych internautów (i.pl)

Konflikt budżetowy w Dolnośląskim sejmiku. Problemy z wypłatami wynagrodzeń (gazetawroclawska.pl)