w

Joanna Lichocka oskarża Donalda Tuska o wykorzystywanie nienawiści i manipulowanie Polkami (i.pl)

Joanna Lichocka, posłanka PiS, w poniedziałek w TVP Info oskarżyła Donalda Tuska o wykorzystywanie nienawiści i manipulację, zwłaszcza w sprawie Joanny z Krakowa. Według niej Platforma Obywatelska próbuje wzniecać nienawiść Polek wobec Zjednoczonej Prawicy, a Tusk opiera swoją kampanię na braku konkretnych propozycji dla Polaków.

Lichocka twierdzi, że sprawa Joanny z Krakowa jest tylko narzędziem manipulacji PO, mającym na celu wywołanie nienawiści wśród Polek. Zachęca dziewczyny do samodzielnego myślenia i nieulegania manipulacjom, które rzekomo stosuje Tusk.

Posłanka podkreśla, że w odpowiedzi na działania PO, PiS skupia się na realizacji swojego programu wyborczego i rzetelnej informacji, aby prostować rzekome kłamstwa. Spotkania wyborcze służą pokazywaniu ludziom prawdziwych celów partii.

Spotkania wyborcze PiS to znacznie więcej, niż tylko tematy związane z Donaldem Tuskiem

Lichocka akcentuje, że na spotkaniach wyborczych PiS nie koncentruje się jedynie na Donaldzie Tusku, ale również na potrzebach i oczekiwaniach, jakie Polacy mają w stosunku do rządzących. Uważa, że Tusk stosuje strategię hejtu w celu odwrócenia uwagi od pytań dotyczących swoich finansów, które jakoby utrzymuje w tajemnicy.

W mediach pojawiła się informacja o działaniach policji w krakowskim szpitalu wobec kobiety, która przyjęła tabletkę poronną zakupioną przez siebie w internecie. Policja podejrzewała przestępstwo w postaci udzielania pomocy w przerwaniu ciąży za pomocą nielegalnych środków. Interwencję wywołało zawiadomienie lekarza psychiatry o możliwej próbie samobójczej pacjentki i nieznanej substancji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Joanna, bohaterka „Faktów” TVN, ukazuje na Instagramie swoje prawdziwe oblicze. Internet huczy od licznych kontrowersji (i.pl)

Skarpa na ul. Szafera nadal grozi osuwiskami. Mata z rozchodników nie podołała zadaniu (gs24.pl)