w

LOLLOL ŹleŹle

Jest już decyzja sądu rejonowego w sprawie „Babci Kasi” za uderzenie policjanta (i.pl)

Kobieta o pseudonimie „Babcia Kasia,” czyli Katarzyna A., została skazana przez sąd rejonowy za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji. Uderzyła policjanta drzewcem flagi, za co orzeczono grzywnę oraz zobowiązanie do zapłaty na rzecz pokrzywdzonego.

Prokurator Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, że 12 lipca Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia wydał wyrok nakazowy wobec Katarzyny A. za zaatakowanie policjanta drzewcem flagi. Znana jako „Babcia Kasia,” aktywistka została ukarana grzywną w wysokości 500 zł oraz nawiązką 300 zł na rzecz pokrzywdzonego policjanta. Oskarżono ją zgodnie z artykułami 222 par. 1 i 57a Kodeksu Karnego.

Chuligański atak na policjanta podczas manifestacji w stolicy

Przestępstwo miało charakter chuligański i miało miejsce 11 stycznia 2021 roku podczas manifestacji na Placu Konstytucji w Warszawie. Katarzyna A. zaatakowała policjanta, który strzegł porządku podczas zgromadzenia, uderzając go drzewcem flagi. Prokuratura uznała ten akt za czyn chuligański.

Sąd, wydając wyrok nakazowy, uznał, że dowody zebrane przez prokuraturę jednoznacznie wskazują na winę oskarżonej. Sąd również podzielił opinię prokuratury co do chuligańskiego charakteru przestępstwa. Wyrok nie jest prawomocny i przeciwko niemu można się odwołać.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

108 komentarzy

  1. Qwa….. to jest jakaś kpina w tym chorym kraju. Jeb….kasta. Ja za obrażenie pato-lekarza na SORze dostałem 1200 grzywny, a ta stara 🐄 tylko tyle? Nic dziwnego, że w naszej Policji takie ofermy. Boją się interwencji, bo można im łomot spuścić za śmieszną kasę.

  2. To kurwy jebane klika pierdolona. Do zamknięcia nic wiecej… jak oni bili palowali gnębili przesladowywali nekali to było dobrze. Jak by tego nie robili pewnie nawet by z tą kobietą doczynienia nie mieli a teraz płaczą i karaja… powinni ale siebie samych załadować do wora… nic nie pozostaje jak nam normalnym ludzia wstać z fotela i wyjebac ich z tych ciepłych kurwidolkow bo się szmaty nie cofną. Zwykły człowiek za złamanie tylu praw z puchy by nie wyszedl. Im życzę tego samego!!!

  3. Ty jakbyś uderzył milicjanta to odrazu żyć by Ci się odechciało jakby dowalili karę.. A Tu? Łącznie 800 zl i po sprawie… Który to już raz traktują Ją tak łagodnie? Do pchania itd wiek jej nie przeszkadza ale do odsiadki już tak.

  4. Żenada 🤣🤣 biedny policjant został uderzony i się poskarżył … i to ma być facet ? I to jeszcze policjant chyba mu jaja ucięli 😅 mogła mocniej walnąc to jednego frajera mniej 🙏policja powinna chodzić w kagańcach to byśmy się czuli bezpieczniej 👍

Policjanci z grupy „Speed” czyszczą woj. małopolskie z piratów drogowych. Tysiące zabranych praw jazdy i dowodów rejestracyjnych (gazetakrakowska.pl)

Polska w czołówce państw pomagających Ukrainie. Wywiad z ambasadorem Zwaryczem (i.pl)