w

Jarosław Kaczyński wygłasza patriotyczną przemowę na pikniku wojskowym w Zawichoście (i.pl)

Na pikniku wojskowym w miejscowości Zawichost (pow. sandomierski) Prezes Prawa i Sprawiedliwości wyraził przekonanie o konieczności moralnego tępienia zdrajców narodowych. Wspomniał też o istnieniu potężnego obozu zdrady w Polsce, który próbuje przejąć władzę.

W dniu 13 sierpnia Jarosław Kaczyński gościł w Zawichoście (woj. świętokrzyskie) na pikniku wojskowym z okazji Święta Wojska Polskiego. Zaznaczył, że w obliczu bliskiej wojny należy wzmocnić siłę kraju nie tylko poprzez armię i jej technologiczny rozwój, ale także przez ducha patriotyzmu. Podkreślił, że wzmacnianie patriotyzmu jest ważne, w kontrze do wcześniejszych rządów, które zwalczały tę wartość.

Prezes PiS ostrzegał przed uwierzeniem w obietnice opozycji, że nie zmniejszała ona siły polskiej armii. Wskazał, że Platforma Obywatelska zniszczyłaby osiągnięcia PiS w dziedzinie obronności. Z tego względu prezes PiS wzywał do jedności i moralnego potępienia zdrajców narodowych, obecnie zabiegających o władzę w kraju. Dodał, że silna Polska jest celem, a Ojczyzna priorytetem.

Prawo i Sprawiedliwość dąży do rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa

Kaczyński podkreślał, że Prawo i Sprawiedliwość zapewniło wiarygodność kraju poprzez rozwiniętą armię, gospodarkę i finanse publiczne, w dalszym ciągu dążąc do rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa. Wspomniał o chęci uniknięcia konfliktu, ale podkreślił potrzebę zbrojenia, aby odstraszyć agresorów.

Piknik wojskowy z udziałem wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego miał miejsce na Rynku Małym w Zawichoście. Był to drugi etap akcji “Silna Biało-czerwona”. W trakcie tego wydarzenia prezentowany był nowoczesny sprzęt Wojska Polskiego, w tym czołg K2, samobieżna wyrzutnia rakiet Langusta, transporter opancerzony Rosomak, samobieżny moździerz Rak oraz zestaw przeciwlotniczy Poprad.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Czy popularna samowola przy ul. Centralnej zniknie z powierzchni miasta? Krakowscy urzędnicy zamierzają wyburzyć budynek (gazetakrakowska.pl)

Niemcy chcą się odciążyć od nielegalnych imigrantów. Za rozwiązanie upatrzyli sobie Polskę (i.pl)