w

Niemcy chcą się odciążyć od nielegalnych imigrantów. Za rozwiązanie upatrzyli sobie Polskę (i.pl)

Niemcy borykają się z dużą liczbą gwałtów, które wynikają z niekontrolowanego przyjmowania uchodźców. Niestety nie wspomina się o tym w żadnych mediach. Co więcej, teraz Niemcy planują podzielić się tym problemem z Polską. Jednak ten kraj kieruje się zdaniem obywateli — poinformował europoseł PiS, Bogdan Rzońca.

Według Bogdana Rzońcy referendum stanowi najważniejszą formę demokracji. Natomiast osoby odrzucające tę możliwość albo ją ignorują bądź nie uznają jej istnienia — nawet pomimo tego, że jest wykorzystywana w wielu demokracjach globalnie.

Bogdan Rzońca komentuje trzecie pytanie referendalne

Europoseł PiS komentuje trzecie pytanie referendalne zaproponowane przez premiera Mateusza Morawieckiego. Pytanie dotyczy akceptacji nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki w kontekście narzucanego przez biurokrację europejską mechanizmu relokacji.

Europoseł Rzońca podkreśla znaczenie pytania w kwestii bezpieczeństwa, pytając, czy Polacy chcą mieć nieznanych i potencjalnie niebezpiecznych sąsiadów. Ponadto, Rzońca wskazał również na potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa na ulicach. Dlatego uważa, że zadawanie takich pytań obywatelom jest także dowodem na to, że PiS nie obawia się ich zadawać.

Europoseł zauważa, że przymusowa relokacja migrantów wywołuje też frustrację w innych krajach. Przytacza przykłady, jak w Szwecji kobiety malują włosy, aby uniknąć napastników z Azji czy Afryki. Z kolei Niemcy zmagają się z niepublikowanymi gwałtami na tle imigracji, a teraz chcą zrzucić swoje problemy na Polaków.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Jarosław Kaczyński wygłasza patriotyczną przemowę na pikniku wojskowym w Zawichoście (i.pl)

Wywiad z byłym menedżerem odsłania kolejne tajemnice Natalii Janoszek (i.pl)