w

Ilona Łepkowska o Szymonie Hołowni: Obrażalski chłopiec w krótkich spodenkach (i.pl)

Ilona Łepkowska, znana scenarzystka, publicystka oraz pisarka, wysunęła ostrzeżenie na temat Szymona Hołowni, lidera partii Polska 2050, podczas udziału w programie “Wprost Przeciwnie”. Publicystka wyraziła obawy związane z Szymonem Hołownia, określając go jako osobę trudną do słuchania, która obraża się jak mały chłopczyk.

Podczas rozmowy Łepkowska omawiała tematy, które obecnie są popularne wśród Polaków, włączając w to politykę oraz rolę mediów. Aczkolwiek główną uwagę pisarka skupiła na Szymonie Hołowni, którego nazwała obrażalskim chłopcem w krótkich spodenkach i wyraziła obawy dotyczące jego roli w polityce. Łepkowska jest także przekonana, że Hołownia postawił swoje osobiste ambicje ponad szansę na odejście od władzy partii Prawo i Sprawiedliwość. Dodała też, że nie jest łatwo słuchać jego wypowiedzi.

Scenarzystka przywołała konkretny przypadek transmisji Szymona Hołowni w mediach społecznościowych, w której skupił się na nieistotnych szczegółach, co jej zdaniem nie przystoi kandydatowi na stanowisko polityka. Była zdumiona, że osoba aspirująca do roli ważnego polityka poświęca czas na tak błahe sprawy.

Na zakończenie Łepkowska podsumowała swoją opinię na temat Szymona Hołowni, nazywając go słabym mówcą i osobą nadmiernie gadatliwą. Wyraziła również wątpliwości co do tego, jakie siły mogą kontrolować jego działania polityczne, pozostawiając to pytanie bez odpowiedzi.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Niemieckie media nazywają Polskę „liderem gospodarczym” (i.pl)

Wrocławski Ogród Japoński zamyka swój największy most Yumedono Bashi. Pęknięty filar grozi zawaleniem konstrukcji (gazetawroclawska.pl)