w

Beznadziejne posiłki w toruńskim przedszkolu. Internauci: Nawet skazańcy jedzą lepiej (www.polsatnews.pl)

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia posiłków dla dzieci z publicznego przedszkola i żłobka w Łubiance pod Toruniem. Post szybko wywołał oburzenie wśród internautów, którzy twierdzą, że nawet więźniowie w zakładach karnych mają lepsze posiłki.

Obywatelska Gmina Łubianka opublikowała na Facebooku zdjęcia posiłków z przedszkola i żłobka, uwalniając lawinę negatywnych komentarzy. Internauci zauważyli, że porcje są nie tylko skromne, ale również nieapetyczne. Niektórzy twierdzili, że nawet skazańcy w więzieniach odżywiają się lepiej.

Wśród komentarzy pojawiły się głosy potępiające warunki żywieniowe dzieci, wskazujące na konieczność zapewnienia im atrakcyjnych i pełnowartościowych posiłków. Ponadto, skrytykowano również decyzję wynajęcia firmy cateringowej, pomimo że placówka wyposażona jest we własne zaplecze kuchenne.

Przedstawiciel firmy cateringowej odpowiedział na zarzuty, twierdząc, że podejmowane są starania, aby posiłki były zdrowe i smaczne. Zaznaczył, że firma dostarcza je z głównego punktu w Toruniu i współpracuje z gminą Łubianka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Wyniki sondażu: Polacy nie wierzą, że Tusk spełni swoje obietnice (wiadomosci.wp.pl)

PSE planują modernizację sieci przesyłowych w Polsce. Całkowity koszt inwestycji to 64 mld zł (www.polon.pl)