w

Złodziej na rowerze wyrywał kobietom torebki we Wrocławiu (wroclife.pl)

W południowej części Wrocławia pojawił się niebezpieczny przestępca, który napadał na idące chodnikiem kobiety. Mężczyzna poruszał się na rowerze, wyrywając im torebki. Policja ustaliła, że podejrzany ma na koncie co najmniej siedem takich ataków.

Mężczyzna operował głównie w rewirze komisariatów Grabiszyn i Krzyki. Jego metoda działania była zawsze identyczna: niespodziewanie podjeżdżał do kobiet i brutalnie wyrywał torebki, w których znajdowały się pieniądze, dokumenty i telefony komórkowe.

W rezultacie mundurowi zidentyfikowali sprawcę jako 41-letniego mieszkańca Wrocławia. Materiał dowodowy, w tym nagrania z monitoringu oraz znalezione przedmioty w jego mieszkaniu, wyraźnie wskazywały na winę wrocławianina.

Do tej pory udowodniono mu siedem kradzieży o łącznej wartości 10 tys. zł. Co prawda, odzyskano część skradzionych rzeczy. Jednak policja podejrzewa, że większość dokumentów została zniszczona przez 41-latka, aby zatrzeć ślady. Z uwagi na jego wcześniejsze przestępstwa, grozi mu teraz podwyższona kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

5 komentarzy

63-letni kierowca ciężarówki wjechał w blokadę rolników na węźle Rogowo koło Żnina (www.polsatnews.pl)

Ukraińskie lwy z ogrodu zoologicznego w Poznaniu przewiezione do Anglii (gloswielkopolski.pl)