w

TragediaTragedia

Znaleziono odciętą głowę kota na alejce spacerowej w Trzebieży. 1000 zł nagrody za wskazanie sprawcy (gs24.pl)

Mieszkańcy sołectwa Trzebież poinformowali o makabrycznym wydarzeniu, które miało miejsce w ubiegły weekend. Okazuje się, że ktoś w bestialski sposób uśmiercił kota. Odciętą głowę zwierzęcia znaleziono na alei spacerowej.

W Trzebieży od kilku dni panuje burzliwa dyskusja na temat tej okrutnej zbrodni. Do szokującego odkrycia doszło w niedzielę 17 marca na alejce spacerowej w pobliżu mariny. Mieszkańcy natknęli się na odciętą głowę kota.

Wiadomość szybko wywołała oburzenie nie tylko wśród mieszkańców, ale też internautów. W związku z sytuacją społeczność wzywa do współpracy w celu ustaleniu tożsamości sprawcy tego okrucieństwa. Co więcej, za wskazanie winowajcy sołtys Trzebieży zaoferował nawet nagrodę w wysokości 1000 zł.

Służby potwierdziły przyjęcie zgłoszenia, a następnie podjęły działania, aby wyjaśnić przebieg tego incydentu. Jak podaje policja, za takie okrucieństwo wobec zwierząt może grozić kara do 5 lat więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

17 komentarzy

  1. Poszukujemy rzetelnych osób do przygotowania drukarni krajowej we Flers u siebie. Zadanie to polega po prostu na umieszczeniu w kopertach różnych listów (listu biznesowego, oferty wizualnej, dokumentu zwrotnego itp.). Należy je zatem złożyć według modelu, który szczegółowo wyjaśnimy. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z przykładowym sterownikiem, który otrzymałeś pocztą. Musisz tworzyć 4500 dokumentów miesięcznie lub co 4 tygodnie. Ponieważ nie jest to stanowisko na pełny etat, do przyjęcia tego stanowiska nie są wymagane żadne kwalifikacje ani doświadczenie. Dlatego zapraszamy Cię do naszej kolejnej pracy. Aby wykonywać ten zawód wystarczy zamieszkiwać na terenie Niemiec, Włoch, Węgier, Bułgarii, Polski i Holandii oraz mieć ukończone 18 lat. Wynagrodzenie wynosi 1200 euro miesięcznie w formie czeku i depozytu, kaucja w wysokości 300 euro na początku stosunku pracy i pozostałe 900 euro na koniec stosunku pracy. Miesiąc. Jeśli więc jesteś zainteresowany, napisz do nas przez Xbox, dziękujemy za zrozumienie

Tatiana Sokołowska (PO) usunęła z CV certyfikat MBA uzyskany na Collegium Humanum (gloswielkopolski.pl)

Zirytowany kierowca spowodował kolizję trzech pojazdów. Chciał dać „nauczkę” innemu kierowcy (gazetalubuska.pl)