w

Zirytowany kierowca spowodował kolizję trzech pojazdów. Chciał dać „nauczkę” innemu kierowcy (gazetalubuska.pl)

Kierowca osobówki marki Audi – w przypływie agresji – doprowadził do kolizji trzech pojazdów. Zajeżdżając drogę ciężarówce, doprowadził do tego, że zderzył się z nią autobus. A w wyniku uderzenia autobusu ciężarówka wjechała w tył audi.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 14:00 na ulicy Wojska Polskiego. Jak ukazują nagrania z monitoringu, kierowca samochodu osobowego marki Audi wjechał na pas, po którym poruszała się ciężarówka, a następnie celowo gwałtownie zahamował.

Kierowca ciężarówki zdążył wyhamować przed audi, ale jadący za ciężarówką autobus nie miał już czasu na reakcję. W rezultacie uderzył w tył ciężarówki, a z powodu siły uderzenia autobusu pojazd ciężarowy uderzył w tył audi.

Ponadto, policja ustaliła, że wcześniej kierujący ciężarówką próbował zmienić pas i wjechał przed audi. Manewr ten zirytował kierowcę osobówki i dlatego postanowił dać „nauczkę” kierowcy ciężarówki.

Za spowodowanie kolizji kierowca audi otrzymał 3000 tys. zł mandatu i 10 punktów karnych. Z kolei naprawę dwóch uszkodzonych pojazdów pokryje jego ubezpieczenie OC.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Znaleziono odciętą głowę kota na alejce spacerowej w Trzebieży. 1000 zł nagrody za wskazanie sprawcy (gs24.pl)

Kłótnia w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Rolnicy chcą przywrócenia krzyża w Sali Kolumnowej (spottedlublin.pl)