w

Tatiana Sokołowska (PO) usunęła z CV certyfikat MBA uzyskany na Collegium Humanum (gloswielkopolski.pl)

Tatiana Sokołowska, członkini Koalicji Obywatelskiej, zdecydowała się usunąć z CV certyfikat MBA, jaki uzyskała na Collegium Humanum. Szefowa klubu PO w sejmiku podjęła tę decyzję z uwagi na aferę korupcyjną związaną z tą uczelnią.

Tatiana Sokołowska, kandydująca do sejmiku wojewódzkiego, postanowiła wytłumaczyć swoją decyzję o usunięciu tytułu MBA ze swojego CV. Jak zaznaczyła, w świetle afery tytuł ten już nic dla niej nie znaczy, a do tego nie chce, żeby grzechy uczelni wpływały na jej wizerunek.

Afera korupcyjna w Collegium Humanum, w której zatrzymano byłego rektora i sześciu współpracowników, w efekcie skłoniła Sokołowską do usunięcia certyfikatu MBA z dokumentów. Przypomnijmy, że uczelnia jest oskarżona o nielegalny handel dyplomami.

Co prawda, Sokołowska opłaciła studia z prywatnych pieniędzy i nie dostrzegła nieprawidłowości podczas nauki, jednak i tak postanowiła usunąć tytuł z CV. Zdaniem Sokołowskiej najważniejsze jest, żeby wszystko było zgodne z zasadami, a także, że dzięki tej decyzji jej kompetencje nie będą kwestionowane.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Fortum nie wybuduje elektrociepłowni na paliwa alternatywne w Biskupicach pod Wrocławiem (investmap.pl)

Znaleziono odciętą głowę kota na alejce spacerowej w Trzebieży. 1000 zł nagrody za wskazanie sprawcy (gs24.pl)