w

Zginęły dwie osoby w wypadku na DK8 pod Bardem. Na miejscu lądowały śmigłowce LPR (gazetawroclawska.pl)

Dnia 7 sierpnia na DK8 pod Bardem doszło do tragicznego wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody. W wyniku uderzenia śmierć poniosły dwie osoby. Do akcji wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które wysłało na miejsce dwa śmigłowce. Na czas oględzin droga została wyłączona z ruchu i wprowadzono objazdy.

Do tragicznej sytuacji doszło w poniedziałek około godziny 11:00 na drodze krajowej DK8, pomiędzy miejscowościami Bardo i Dębowina. Dyżurny alarmowy przyjął zgłoszenie, że na DK8 zderzyły się dwa samochody osobowe marek Dacia i Opel. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby.

Jak poinformowała asp. szt. Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich, podczas zderzenia jeden z samochodów wypadł poza barierę energochłonną. W samochodzie marki Dacia podróżowały trzy osoby. Dwie z nich zginęły na miejscu wypadku, a trzecią przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR. Natomiast drugi śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala kierowcę opla.

Z powodu wypadku droga została zablokowana, a policja wyznaczyła tymczasowe objazdy, które prowadzą DK382 od DK8 do Kamieńca Ząbkowickiego, DK390 z Kamieńca Ząbkowickiego do Dk46 w Złotym Stoku, a także DK46 do Kłodzka, z powrotem do DK8.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Kolej dużych prędkości w Poznaniu może skrócić czas podróży między miastami (gloswielkopolski.pl)

Na ul. Podgórnej w Poznaniu znaleziono martwego szczeniaka. Policja sprawdza, czy został wyrzucony przez okno (gloswielkopolski.pl)