w

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zniszczenie 13 samochodów w Gdyni (dziennikbaltycki.pl)

Policjanci z Gdyni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o zniszczenie 13 samochodów. Pojazdy były zaparkowane na ulicach Kleeberga i Staniewicza. Straty wyceniono na ponad 14 tys. zł. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.

Mężczyźni zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Młodszego schwytano w niedzielę po południu, a starszy wpadł w ręce policji dzień później. Wstępne szacunki zniszczeń dokonanych przez podejrzanych opiewają na kwotę ponad 14 tys. zł.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Gdyni w wieku 17 i 19 lat. Jak podaje policja, obaj odpowiedzą teraz za zniszczenia, które spowodowali w nocy z soboty na niedzielę (23 / 24 marca) na ulicach Kleeberga i Staniewicza na Pogórzu.

W trakcie incydentu sprawcy uszkodzili 13 samochodów, rozbijając przednie szyby, wyrywając lusterka i uszkadzając dachy. Ponadto, z jednego pojazdu ukradli tablice rejestracyjne, a potem uciekli z miejsca zdarzenia.

Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Zofia Paryła zwolniona ze stanowiska prezesa zarządu Energi (biznes.trojmiasto.pl)

Mieszkaniec pow. suskiego stracił ponad 150 tys. zł na rzecz oszustów. Zainwestował w kryptowaluty (zakopane.naszemiasto.pl)