w

Zakopiańska policja zatrzymała arabskiego turystę. Może zapłacić nawet 30 000 zł kary (zakopane.naszemiasto.pl)

Zakopiańska policja zatrzymała 19-letniego turystę z Półwyspu Arabskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie posiadał prawa jazdy. Za swoje postępowanie czeka go teraz wizyta w sądzie.

Wysoki sezon turystyczny wymaga intensywnej pracy policjantów z drogówki w Zakopanem. Zajmują się oni zdarzeniami drogowymi, wypadkami, kolizjami, nieprawidłowym parkowaniem oraz monitorują ruch na głównych drogach w powiecie, aby zapewnić bezpieczne podróżowanie turystom.

Wśród kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, znalazł się 19-letni kierowca z Bliskiego Wschodu. Pomimo braku prawa jazdy, prowadził samochód osobowy z prędkością 108 km/h w rejonie przejścia dla pieszych w Białym Dunajcu. Został zatrzymany przez policję na zakopiance.

Kierowca może zapłacić nawet 30 000 złotych kary

Następnego dnia zostanie przesłuchany przez sąd w trybie przyspieszonym. Może mu grozić grzywna do 30 000 złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów w Polsce przez okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Innemu kierowcy z Bliskiego Wschodu, który jakiś czas temu jeździł po Krupówkach, grozi grzywna do 5000 złotych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Intensywne opady deszczu na Śląsku: Interwencje strażaków i utrudnienia drogowe (katowice.naszemiasto.pl)

Płonący dom w Jelitkowie: Szybka akcja straży pożarnej, brak ofiar (dziennikbaltycki.pl)